A- A A+

До уваги внутрішньо переміщених громадян

Міністерство соціальної політики повідомляє, що у зв’язку зі складною ситуацією, в якій опинилися постраждалі та внутрішньо переміщені особи, відкрито рахунки для зарахування коштів від фізичних і юридичних осіб для надання одноразової допомоги громадянам вищезазначених категорій.

1. Для зарахування коштів у національній валюті (гривні):
Міністерство соціальної політики України
ЄДРПОУ – 37567866
рах. 31252301178737 в Державній казначейській службі України, м.Київ
МФО 820172

2. Для зарахування коштів у євро та доларах США:
Міністерство соціальної політики України
ЄДРПОУ – 37567866
рах. 25302020054709 в АТ«Укрексімбанк» м.Києва
МФО 322313

З метою широкого інформування громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції, обласна державна адміністрація надає перелік небезпечних для проживання населених пунктів та районів Донецької і Луганської областей, які знаходяться у зоні АТО.

Донецька область

Міста обласного значення: м.Донецьк, м.Горлівка, м.Дебальцеве, м.Докучаєвськ, м.Єнакієве, м.Жданівка, м.Кіровське, м.Макіївка, м.Сніжне, м.Торез, м.Харцизьк, м.Шахтарськ, м.Ясинувата, м.Авдіївка, м.Дзержинськ

Населені пункти:
Старобешівського району
Амвросіївського району
Шахтарського району: с.Гнутове (м.Маріуполь), смт.Сартана (м.Маріуполь), смт.Талаківка (м.Маріуполь), с-ще Ломакине (м.Маріуполь)
Артемівського району: смт.Булавинське, м.Вуглегірськ, смт.Олександрівське, смт.Оленівка, с.Весела Долина (Ольховатська селищна рада), с-ще Данилове, с-ще Іллінка, с-ще Кам’янка, с-ще Рідкодуб, с-ще Булавине, с-ще Грозне, с-ще Каютине, с-ще Красний Пахар, с-ще Савелівка, с.Комуна, с.Калинівка, с.Логвинове, с.Новогригорівка, с.Нижнє Лозове, с.Санжарівка, смт Ольховатка, смт Прибережне, м.Світлодарськ, смт Миронівський, с.Миронівка, смт Луганське, с.Розсадки, с.Лозове, с.Красний Пахар, с.Криничне, с-ще Роти, с-ще Доломітне, с-ще Травневе, с.Дача
Волноваського району: с-ще Бахчовик, с.Бердянське, с.Водяне, с.Виноградне, с.Гранітне, с-ще Дружне, с.Запорізьке, с.Заїченко, с.Кам’янка, с-ще Калинівка, с.Комінтернове, с.Лебединське (Лебединська сільська рада), смт Мирне, с-ще Маловодне, с.Новогригорівка (Старогнатівська сільська рада), с-ще Новомиколаївка, с.Новоселівка, с.Новоселівка Друга, с-ще Обільне, с.Орловське, с.Павлопіль, с.Піонерське, с.Приморське, с.Пищевик, с.Сопине, с.Старомар’ївка, с.Старогнатівка, с.Степанівка, с.Федорівка, с.Чермалик, с.Черненко, с.Широкине, с.Андріївка, с.Доля, с.Любівка, с-ще Малинове, с-ще Молодіжне, с-ще Новомиколаївка, смт Оленівка, с-ще Петрівське (Оленівська селищна рада), с.Червоне (Любівська сільська рада)
Мар’їнського району: с.Кремінець, с.Луганське, смт.Олександрівка, смт.Старомихайлівка, с.Сигнальне, с.Березове, м.Красногорівка, м.Мар’їнка, с.Славне, с.Степне, с.Тарамчук
Новоазовського району: с.Красноармійське, м.Новоазовськ, с.Гусельщикове, с.Козлівка, с.Самсонове, смт.Сєдове, с-ще Обрив, с.Безіменне, с.Веденське, с.Качкарське, с.Митьково-Качкарі, с.Роза, с.Козацьке, с.Порохня, с.Шевченко, с.Куликове, с.Октябр, с.Приморське, с.Набережне, с.Первомайське, с.Соснівське, с.Українське, с.Рози Люксембург, с.Веселе, с.Кузнеці, с.Маркине, с.Патріотичне, с.Холодне, с.Самійлове, с.Ванюшкине, с.Клинкине, с.Ковське, с.Щербак, с.Саханка, с.Дзержинське, с.Ленінське, с.Хомутове, с.Бессарабка, с.Вітава, с.Сєдово-Василівка
Тельманівського району: с.Богданівна, с.Вершинівка, с.Воля, с.Греково-Олександрівка, с.Григорівка, с.Дерсове, с.Запорожець, с.Зелений Гай, с.Зернове, с.Зорі, с.Іванівка, с.Калініне, с.Каплани, с.Конькове, с.Котляревське, с.Красний, Октябр, с.Кузнецово-Михайлівка, с.Лукове, с.Миколаївка, с.Михайлівка, с.Мічуріне, с.Нова Мар’ївка, с.Новоолександрівка, с.Октябрське (Коньковська сільська рада), с.Первомайське (Первомайська сільська рада), с.Петрівське, с.Радянське,
с.Розівка, с.Садки, с.Самсонове, с.Свободне, с.Тавричеське, смт.Тельманове, с.Тернівка, с.Черевківське, с.Чумак, с.Шевченко
Ясинуватського району: с.Веселе (Спартаківська сільська рада), с-ще Красний Партизан, с-ще Мінеральне, с.Спартак, с.Яковлівка, с-ще Крута Балка, с-ще Каштанове, с-ще Лозове, (Пісківська сільська рада), с.Водяне, смт.Верхньоторецьке, с-ще Ласточкине, с-ще Опитне, с-ще Піски, с.Тоненьке

Луганська область

Міста обласного значення: м.Луганськ, м.Алчевськ, м.Антрацит, м.Брянка, м.Кіровськ, м.Красний Луч, м.Краснодон, м.Первомайськ, м.Ровеньки, м.Свердловськ, м.Стаханов

Населені пункти:
Антрацитівського району
Краснодонського району
Лутугинського району
Перевальського району
Свердловського району
Слов’яносербського району
Новоайдарського району: с.Сокільники, м.Щастя, с.Трьохізбенка, с.Кряківка, с.Оріхове-Донецьке, с.Лобачеве, с.Копаскине, с.Кримське, с.Причепилівка
Попаснянського району: с.Березівське, с-ще Голубівське, с.Жолобок, смт.Калинове, с.Калинове-Борщувате, с-ще Круглик, с-ще Молодіжне, с-ще Міус, с.Новоолександрівка,
смт.Чернухине, м.Попасна, с.Троїцьке, м.Золоте (крім Золотого-5), м.Гірське, смт.Новотошківське, с.Катеринівка, с.Оріхове
Станично-Луганського району: смт.Станиця Луганська, смт.Петрівка, с.Войтове, с.Валуйське, с.Болотене, с.Сизе, с.Макарове, с-ще Вільхове, с.Нижня Вільхова, с.Верхня Вільхова, с.Плотина, с.Пшеничне, с.Малинове, с.Гарасимівка, с.Комишне, с.Юганівка, с.Колесниківка, с.Красна Талівка, с.Красний Деркул, с.Чутинка, с.Золотарівка, с.Олександрівка, с.Вільне, с.Деркульське, с-ще Широкий, с-ще Козачий, с-ще Степове, с.Нижньотепле, с.Артема, с.Середньотепле, с.Піщане, с.Передільське, с.Геївка, с.Старий Айдар, с-ще Талове, с.Благовіщенка
Станично-Луганського району: с.Бурчак-Михайлівка, с.Лобачеве, с.Миколаївка, с.Піонерське