РЕЄСТРАЦІЯ ПРАВ НА НЕРУХОМЕ МАЙНО

Суб’єкт надання адміністративних послуг: Новгородківська РДА

Послуги:

1. Взяття на облік безхазяйного нерухомого майна (Інформаційна картка)

Строк надання адміністративної послуги: у строк, що не перевищує 12 годин, крім вихідних та святкових днів

Платність: безоплатно

2. Внесення запису про скасування державної реєстрації прав (Інформаційна картка)

Строк надання адміністративної послуги: Надається у строк, що не перевищує  2 години з часу реєстрації  відповідного рішення суду в Державному реєстрі прав

Платність: безоплатно

3. Внесення змін до записів до ДРРП на нерухоме майно (Інформаційна картка)

Строк надання адміністративної послуги: Надається у строк, що не перевищує  1 робочого дня з часу реєстрації  відповідної заяви в Державному реєстрі прав

Платність: платно

За внесення змін до записів Державного реєстру прав в тому числі, виправлення технічної помилки, допущеної з вини заявника, справляється збір у розмірі 0,04 розміру прожиткового мінімуму для непрацездатних громадян - 70 грн.

Реквізити для оплати

4. Державна реєстрація іншого речового права на нерухоме майно (Інформаційна картка)

Строк надання адміністративної послуги: платно

За державну реєстрацію інших речових прав, відмінних від права власності (крім іпотеки), справляється адміністративний збір у розмірі 0,05 розміру прожиткового мінімуму для працездатних громадян - 90 грн.

Реквізити для оплати

За державну реєстрацію інших речових прав, проведену у скорочені строки справляється плата у такому розмірі:

- у строк 2 робочих дні - 0,5 розміру прожиткового мінімуму для працезданих громадян - 880 грн. ;

- у строк 1 робочий день - 1  розмір прожиткового мінімуму для працездатних громадян - 1760 грн.;

- у строк 2 години- 2,5 розміру прожиткового мінімуму для працездатних громадян - 4410 грн.

Реквізити для оплати

5. Державна реєстрація обтяження речового права, іпотеки на нерухоме майно (Інформаційна картка)

Строк надання адміністративної послуги: У строк, що не перевищує 2 робочих днів з дня реєстрації відповідної заяви в Державному реєстрі прав

Платність: платно

За державну реєстрацію обтяжень речових прав справляється адміністративний збір у 0,05 розміру прожиткового мінімуму для працездатних громадян - 90,0 грн.

За державну реєстрацію іпотеки справляється адміністративний збір у 0,05 розмірі прожиткового мінімуму для працездатних громадян - 90,0 грн.

Реквізити для оплати

6. Державна реєстрація права власності на нерухоме майно (Інформаційна картка)

Строк надання адміністративної послуги: Державна реєстрація права власності та інших речових прав (крім іпотеки) проводиться у строк, що не перевищує 5 робочих днів з дня реєстрації у базі даних заяв відповідної заяви в Державному реєстрі прав

У скорочені строк державної реєстрації права власності (2 робочих дні; 1 робочий день; 2 години з моменту прийняття заяви)

Платність: платно

За державну реєстрацію прав власності справляється адміністративний збір у розмірі 0,1 розміру прожиткового мінімуму для працездатних громадян - 180 грн.

Реквізити для оплати

- у строк 2 робочих дні - 1 прожитковий мінімум для працезданих громадян - 1760 грн. ;

- у строк 1 робочий день - 2 прожиткового мінімуму для працездатних громадян - 3520 грн.;

- у строк 2 години- 5 прожиткових мінімумів для працездатних громадян - 8810 грн.

Реквізити для оплати

7. Надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (Інформаційна картка)

Строк надання адміністративної послуги: Надання інформації з Державного реєстру прав у паперовій формі здійснюється у строк, що не перевищує одного робочого дня з дня реєстрації відповідної заяви в Державном реєстрі прав

Платність: платно

За отримання інформації з державного реєстру прав  справляється адміністративний збір у розмірі:

0,025 розміру прожиткового мінімуму для непрацездатних громадян - отримання інформації в паперовій формі- 40 грн.;

0,0125 розміру прожиткового мінімуму для непрацездатних громадян - отримання інформації в електронній формі- 20 грн.