A- A A+

Шановні мешканці області!

Адміністрація ПрАТ "Кіровоградобленерго" сповіщає, що внаслідок несприятливих погодних умов (вітер, сильний снігопад, шквал 15-20м/с.) на території нашої області можуть статися обриви проводів ліній електропередач.

ПОПЕРЕДЖУЄМО! Обірвані проводи, що лежать на землі, висять на деревах, спорудах, являють смертельну загрозу, бо вони знаходяться під напругою. Не ставте під загрозу своє життя. Постійно попереджуйте дітей. Не торкайтесь обірваних проводів, навіть не підходьте до них ближче 10 метрів.

Якщо вами виявлено такий провід, виставте біля нього охорону, чи зробіть тимчасову огорожу і негайно повідомте диспетчеру вашого району електричних мереж, або в Кол-центр ПрАТ "Кіровоградобленерго" (Номери телефонів: 15-70; 35-68-51; 067-521-15-70).

Новгородківські рятувальники отримали аварійно-рятувальний автомобіль

5 січня, у Кропивницькому на території аварійно-рятувального загону спецпризначення У ДСНС в області відбулось вручення надзвичайникам 27-ї Державної пожежно-рятувальної частини селища Новгородки нового аварійно-рятувального спецавтомобіля САРМ-Л на базі "FORD Ranger P375ICA2".

Детальніше: Новгородківські рятувальники отримали аварійно-рятувальний автомобіль

Шановні жителі Новгородківщини!

Відходить у минуле ще один рік, сповнений сподівань і тривог, здобутків і втрат. Традиційно на порозі нового року ми підводимо підсумки пройденого, осягаємо прожитий рік. 2020 рік був неоднозначним, сповненим викликів та випробувань. У новий рік ми входимо із новими сподіваннями – на добрі зміни, на краще життя для себе та своєї родини, для своєї рідної землі.

Детальніше: Шановні жителі Новгородківщини!

Шановні енергетики!

     Від вашого професіоналізму та сумління залежить стабільне життя та якість побуту наших громадян. Адже щоденною працею ви вселяєте впевненість у тому, що у наших оселях буде світло, тепло і затишно.

Детальніше: Шановні енергетики!

Привітали дітей

   

    Напередодні Дня Святого Миколая голова Новгородківської районної державної адміністрації Олександр Антоненко разом із начальником служби у справах дітей Сергієм Беркутою відвідали дитячі будинки сімейного типу, прийомні сім'ї та вручили пакунки із солодощами та фруктами дітям вихованцям. Олександр Миколайович привітав всіх із святом та побажав кожній родині міцного здоров'я, радості, сімейного благополуччя!

Засідання районної комісії

15 грудня 2020 року відбулося засідання районної комісії з розгляду заяв на визначення права на отримання державної соціальної допомоги та субсидії під головуванням заступника голови Новгородківської районної державної адміністрації Тетяни Акусок.

         На засіданні було розглянуто 21 заяв громадян та 2 подання управління соціального захисту населення.

З них:

Детальніше: Засідання районної комісії

Вшанували ліквідаторів аварії на ЧАЕС

14 грудня 2020 року відбувся мітинг-реквієм та покладання квітів до пам'ятного знаку ліквідаторам аварії на ЧАЕС.

Детальніше: Вшанували ліквідаторів аварії на ЧАЕС

Подяка за волонтерську діяльність

    10 грудня 2020 року голова районної державної адміністрації Олександр Антоненко та заступник голови районної ради Віктор Криворучко вручили подяку за волонтерську діяльність Іванику Віктору Андрійовичу.

Шановні ліквідатори аварії на ЧАЕС!

14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Надання державного статусу Дню ліквідатора ще раз нагадує суспільству про проблеми ліквідаторів-чорнобильців, людей, що віддали своє життя та здоров’я заради спасіння нашої країни від страшної техногенної аварії, наслідки якої не дають і не даватимуть спокою людству ще багато років.

Детальніше: Шановні ліквідатори аварії на ЧАЕС!

Важлива інформація