A- A A+

Важлива інформація

  

                      

            

        

         

     

        

        

    

      

      

         

    

Ремонт доріг продовжується

Ремонт автомобільних доріг загального користування місцевого значення в районі продовжується. В даний час проходить ямковий ремонт автодороги Т-12-18 Новгородка-ст. Шарівка-Нова Прага.

Детальніше: Ремонт доріг продовжується

Новгородківщина традиційно прийняла участь у Всеукраїнському фестивалі «Калиновий спів»

19-20 травня, в приміщенні Кіровоградської обласної філармонії відбувся ХХVІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс вокально-хорового мистецтва «Калиновий спів».

Детальніше: Новгородківщина традиційно прийняла участь у Всеукраїнському фестивалі «Калиновий спів»

Вшановано пам'ять жертв політичних репресій

    20 травня 2018 року на спорудах органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств було приспущено Державний Прапор України з метою вшанування пам’яті жертв політичних репресій.

Детальніше: Вшановано пам'ять жертв політичних репресій

Урочисте закриття військово-патріотичного табору "Захисник Кіровоградщини"

З метою патріотичного виховання молоді, закріплення знань, умінь і навичок на завершальному етапі вивчення предмету “Захист Вітчизни” з 15 по 18 травня 2018 року на базі КЗ Новгородківського НВК ім. П.Ф.Козуля був створений військово-патріотичний табір “Захисник Кіровоградщини”.

Детальніше: Урочисте закриття військово-патріотичного табору "Захисник Кіровоградщини"

20 травня – День пам’яті жертв політичних репресій

Відповідно до Указу Президента України № 431/2007 від 21-го травня 2007-го року щорічно у третю неділю травня в країні вшановують День пам’яті жертв політичних репресій.

Детальніше: 20 травня – День пам’яті жертв політичних репресій

Шановні жителі Новгородківського району!

День Європи в Україні  відзначають у третю суботу кожного травня. Вперше заходи, присвячені цьому дню, проводилися у 2003 році.

Намагаючись інтегруватися в європейське співтовариство, Україна і почала відзначати День Європи. В Україні свято сприймається як спосіб приєднання до тих цінностей, які дотримуються в ЄС.

Детальніше: Шановні жителі Новгородківського району!

День боротьби за права кримськотатарського народу

18 травня в Україні відзначають День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу та День боротьби за права кримськотатарського народу.

Депортація кримських татар відбулася 18 травня 1944 року о 3 годині ранку й тривала до початку червня. Проте перша і найбільша хвиля завершилася 20 травня.

Детальніше: День боротьби за права кримськотатарського народу

Шановні працівники музеїв Новгородківщини!

Прийміть сердечні вітання з нагоди Міжнародного дня музеїв. Ми високо цінуємо ваші щоденні творчі зусилля, спрямовані на дбайливе збереження та популяризацію самобутнього спадку рідного народу.

Детальніше: Шановні працівники музеїв Новгородківщини!

Одягни вишиванку – підтримай українські традиції

Традиційно в кожний третій четвер квітучого травня українські родини відзначають День вишиванки – відносно нове народне свято, покликане сприяти єдності і культурному  відродженню всього багатонаціонального українського народу.

Детальніше: Одягни вишиванку – підтримай українські традиції