Засідання експертної комісії

Відповідно до Плану роботи архівного відділу районної державної адміністрації на 2017 рік у І кварталі поточного року було проведено засідання експертної комісії, на якому розглядалися питання:

1. Схвалення положень про архівні підрозділи та експертні комісії:

-Новгородківському районному суді Кіровоградської області;

-Новгородківському районному центру первинної медико-санітарної допомоги Новгородківської районної ради.

2. Схвалення номенклатур справ:

-Професійно-технічному училищу №36 смт.Новгородка;

-Верблюзькій сільській раді та її виконавчому комітету Новгородківського району;

-відділу культури, туризму та культурної спадщини районної державної адміністрації;

-Новгородківській районній раді;

-управлінню Державної казначейської служби України у Новгородківському районі;

-комунальній установі Новгородківської районної ради «Об’єднаний Трудовий архів Новгородківського району».

3.Схвалення:

-акту про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду, Новгородківської центральної районної лікарні за 1991 рік;

-описів справ постійного зберігання та з кадрових питань(особового складу) Вершино-Кам’янської сільської виборчої комісії Новгородківського району Кіровоградської області за 2016 рік;

-опису справ постійного зберігання та акту про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду, відділу економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації за 2015-2016 роки.