На Кіровоградщині 9 недобросовісних роботодавців не сплачують своїм працівникам зарплату

Наразі у Кіровоградській області девять підприємств державної і приватної форми власності мають проблеми з виплатою зарплати своїм працівникам. Загальна сума заборгованості складає 982 698 грн.

Про це повідомив заступник начальника з питань державної виконавчої служби обласного управління юстиції Віктор Журавко сьогодні, 7 червня, під час проведення звітної прес-конференції.

«З початку року органи державної виконавчої служби Кіровоградщини стягнули з семи недобросовісних роботодавців понад 1,4 млн грн заборгованості на користь 816 працівників. У порівнянні з іншими регіонами ситуація з виплати зарплати та інших виплат, повязаних із трудовими правовідносинами, знаходиться під контролем», – прокоментував Віктор Журавко.

Варто відзначити, що наразі заборгованість із зарплати мають такі підприємства:

• ДП «Трест Олександріярозрізобуд» (408 921 грн боргу);

• ПраТ «Завод з виробництва ядерного палива (229 438 грн боргу);

• ТОВ «Світловодський машинобудівний завод» (93 526 грн боргу);

• СФГ «Володимирське» (74 341 грн боргу);

• ТОВ «Олімпік» (68 568 грн боргу);

• ДП «Друкарня»діа-Плюс» ПАТ «Олександрійська фабрика діаграмних паперів» (49 550 грн боргу);

• ДП «Друкарня» Діа Плюс» ПАТ «Олександрійська фабрика діаграмних паперів» (39 458 грн боргу);

• КП «Оберіг» (13 919 грн боргу);

• ДП «Маловисківський спиртовий завод» (1263 грн боргу).