A- A A+

У 2021 р. домогосподарства зможуть отримати 35% відшкодування за «теплим кредитом» на розумні лічильники електроенергії, електроакумулятори та зарядки для електрокарів

Про це розповів Костянтин Гура, т.в.о. Голови Держенергоефективності, в інтерв’ю для телеканалу «Україна 24».

Розуміючи, наскільки важливо підтримати населення в питаннях енергоефективності та зменшенні платіжок, Держенергоефективності спільно з Міненерго ініціювали продовження програми на наступний рік.

Детальніше: У 2021 р. домогосподарства зможуть отримати 35% відшкодування за «теплим кредитом» на розумні...

Міненерго спільно з Держенергоефективності розроблено та внесено на розгляд Уряду проєкт Національного плану дій з енергоефективності на період до 2030 року

Міненерго спільно з Держенергоефективності підготовлено та подано на розгляд Уряду проєкт розпорядження Кабінету Міністрів України «Про Національний план дій з енергоефективності на період до 2030 року».

Детальніше: Міненерго спільно з Держенергоефективності розроблено та внесено на розгляд Уряду проєкт...

Держенергоефективностіініціювало діалог та співпрацю із стейкхолдерами щодо «зеленого» переходу України- «GreenDealNetwork»

Держенергоефективності разом із Представництвом Фонду ім. Г. Бьолля в Україні розпочало постійний діалог та співпрацю із стейкхолдерами щодо «зеленого» переходу України – «GreenDealNetwork».

Детальніше: Держенергоефективностіініціювало діалог та співпрацю із стейкхолдерами щодо «зеленого» переходу...

Енергетичні сертифікати вносяться до Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва

Держенергоефективності звертає увагу енергоаудиторів на зміни у сфері сертифікації енергоефективності будівель:

Детальніше: Енергетичні сертифікати вносяться до Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва

Близько 8 млрд м3 газу можна замістити завдяки виробництву та використанню біометану

Законодавчі шляхи для розвитку сфери виробництва біометану обговорили учасники робочого засідання, ініційованого Біоенергетичною асоціацією України за участю Міненерго, Держенергоефективності, ТОВ «Оператор ГТС України».

Детальніше: Близько 8 млрд м3 газу можна замістити завдяки виробництву та використанню біометану

Фонд гарантування кредитів, Фонд декарбонізації – ініціативи, спрямовані на підвищення енергоефективності українських підприємств

Під час брифінгу «ЕКО-трансформація 2020: про реальні апробовані рішення екологізації виробництв в Україні» т.в.о. Голови Держенергоефективності Костянтин Гура повідомив про шлях еко-трансформаціїкраїни.

Детальніше: Фонд гарантування кредитів, Фонд декарбонізації – ініціативи, спрямовані на підвищення...

Держенергоефективності з Міненерго презентували законодавчі ініціативи для енергонезалежності громад та розвитку енергоефективної економіки

Курс України на декарбонізацію та сталий розвиток, а також нові законодавчі кроки – усе це презентували Міненерго та Держенергоефективності для понад 900 учасників Всеукраїнського онлайн-форуму «Енергонезалежні регіони України: як замістити газ, знайти інвестиції та стимулювати бізнес», який було ініційовано та проведено 24 листопада.

Детальніше: Держенергоефективності з Міненерго презентували законодавчі ініціативи для енергонезалежності...

Держенергоефективності трансформується у ключовий орган, відповідальний за крос-секторальне підвищення енергоефективності та сталий розвиток України

Під час Всеукраїнського онлайн-форуму «Енергонезалежні регіони України: як замістити газ, знайти інвестиції та стимулювати бізнес» т.в.о. Голови Держенергоефективності Костянтин Гура представив трансформацію Агентства.

Детальніше: Держенергоефективності трансформується у ключовий орган, відповідальний за крос-секторальне...

24 листопада– Всеукраїнський онлайн-форум «Енергонезалежні регіони України: як замістити газ, знайти інвестиції та стимулювати бізнес»

24 листопада 2020 р. Держенергоефективності під егідою Міненерго ініціює широкомасштабний Всеукраїнський онлайн-форум «Енергонезалежні регіони України: як замістити газ, знайти інвестиції та стимулювати бізнес».

Здобуття енергонезалежності та сталий розвиток - одиніз пріоритетів України. Ключовими інструментами для цього є підвищення енергоефективності та розвиток «зеленої» енергетики.

Детальніше: 24 листопада– Всеукраїнський онлайн-форум «Енергонезалежні регіони України: як замістити газ,...

Міненерго та Держенергоефективності підготували низку законопроєктів, щоб створити сприятливі умови для заміщення газу

Серед пріоритетних законодавчих ініціатив Міненерго та Держенергоефективності – створити сприятливі умови для розвитку вітчизняної біоенергетики. Це перспективний напрям, здатний зменшити залежність від імпорту традиційних енергоресурсів.

Детальніше: Міненерго та Держенергоефективності підготували низку законопроєктів, щоб створити сприятливі...