A- A A+

Шановні небайдужі підприємці, фермери та громадяни району!

Громадська організація е-Екологія та Кіровоградська обласна організація УТМР звертаються до Вас із проханням про допомогу у звязку із складними метеоумовами для диких тварин та живої природи. Разом із заметіллю та морозами для польових, лісових тварин і птахів приходить тяжкий час виживання. На них чекає випробування холодом, протистояння із хижаками та небезпечна боротьба з найбільш підступним ворогом – голодом.

Для полегшення існування тварин в мисливських господарствах єгерями УТМР спільно з активістами ГО е-Екологія виконуються біотехнічні заходи, серед яких найбільше значення має підвищення захисних властивостей угідь та підгодівля, розвезення і викладка різних кормів в мисливських угіддях. Ці заходи є надзвичайно важливими, адже окремі види мисливських тварин, наприклад кабани, олені, козулі, у складних погодних умовах можуть існувати тривалий час лише за умови їх зимової підгодівлі.

Доставка кормових запасів до місць підгодівлі диких тварин та птахів здійснюється постійно, але значний сніговий покрив суттєво перешкоджає, а в деяких випадках унеможливлює доставку кормів до місць їх призначення. Крім того, хоча користувачами мисливських угідь заздалегідь і були заготовлені кормові бази, все одно існує нагальна потреба у фінансуванні закупок паливно-мастильних матеріалів (для постійного виїзду техніки громадського природоохоронного активу в мисливські угіддя), поповненні кормових запасів (для їх постійного поновлення в годівницях), забезпеченні єгерського складу транспортними засобами підвищеної прохідності, а саме снігоходами або тракторами.

Враховуючи викладене, звертаємось до всіх, хто має можливість та бажання допомагати, з проханням підтримати організаційно чи у інший спосіб наші природоохоронні ініціативи. Зробити це можна дуже просто:

  1. Зателефонувавши на гарячу лінію ГО е-Екологія за телефонами (0522) 27-37-08, (066) 013-23-43
  2. Звернувшись до Новгородківської організації УТМР за телефоном (095) 402 15 78

За результатами проведених заходів, у розділі «Охорона мисливського фонду» на сайті ГО е-Екологія www.ecoukraine.org, буде опубліковано фотозвіт, у якому кожен бажаючий зможе побачити прізвища всіх - хто допомагав нам у цій нелегкій справі. Планується також вручення листів-подяк від ГО е-Екологія найбільш активним громадянам, керівникам і представникам підприємств установ і організацій.

Заздалегідь вдячні Вам за небайдужість!