A- A A+

Економіка району

ПРОГРАМА розвитку малого та середнього підприємництва у Новгородківському районі на 2019 - 2021 роки

Про вдосконалення публічних закупівель

Про оголошення конкурсу

Повідомляємо, що спільний проект Уряду Швейцарії та Програми розвитку  ООН "Посилене партнерство для сталого розвитку" оголошує конкурс проектних ідей у сфері сталого розвитку в Україні.

До участі запрошуються:

місцеві органи влади та органи місцевого самоврядування,

заклади освіти,

організації громадянського суспільства,

      бізнес-організації, які об’єдналися для вирішення проблем сталого розвитку регіону.

Завдання конкурсу:

сформувати ефективні багатосторонні партнерства, які орієнтовані на виклики і готові ініціювати та вирішувати актуальні проблеми ключових напрямків сталого розвитку;

на конкурсній основі відібрати інноваційні ідеї ініціатив зі сталого місцевого розвитку, що покликані на умовах ефективного партнерства вирішити важливу та достатньо розповсюджену (не унікальну) проблему, навколо вирішення якої об’єднуються партнери з різних секторів.

Діяльність майбутніх партнерств повинна здійснюватися за одним з наступних ключових напрямків у сфері сталого розвитку:

стала мобільність;

підвищення енергоефективності;

ефективне управління відходами;

стимулювання місцевого економічного розвитку.

Крайній термін подання проектної ідеї: 31 травня 2019 року до 18:00 год.

Детальні умови та правила участі у конкурсі розміщені на веб-сайтах: http://www.ua.undp.org/content/ukraine/uk/home/get-involved/call-for-projects-under-empowered-partnership-program.html?fbclid=IwAR0T9hxsopHaoPmPH HgTXr4gzoQkKGU3FoQ1hF6HH5KO1Ie-4DikGojpamU та http://economika.kr-admin.gov.ua/.

У разі прийняття рішення щодо участі у конкурсі, просимо повідомити до 25 травня 2019 року відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації за тел.: +30689977748 або на e-mail: eкonom@ng.kr-admin.gov.ua.

Про виконання програми економічного і соціального розвитку, бюджету району за І півріччя 2019 року

Про підсумки виконання програми економічного і соціального розвитку, бюджету району за 2018 рік

СЕМІНАР ІЗ ЗАХИСТУ БІЗНЕСУ ВІД РЕЙДЕРСЬКИХ АТАК ТА ЗЛОВЖИВАНЬ КОНТРОЛЮЮЧИХ ОРГАНІВ ПІД ЧАС ПЕРЕВІРОК

Про підсумки виконання програми економічного і соціального розвитку, бюджету району за 9 місяців 2018 року

Про хід виконання заходів з реалізації регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва у Новгородківському районі протягом січня-вересня 2018 року

Про підсумки виконання програми економічного і соціального розвитку, бюджету району за І півріччя 2018 року

Пропозиція для підприємців

Про підсумки виконання програми економічного і соціального розвитку, бюджету району за І квартал 2018 року

Про підсумки виконання програми економічного і соціального розвитку, бюджету району за 2017 рік

Про стан виконання проектів регіонального розвитку, визначених Планом заходів на 2015-2017 роки із реалізації Стратегії-2020

ПРОГРАМА економічного і соціального розвитку Новгородківського району на 2018 рік

Про підсумки виконання програми економічного і соціального розвитку, бюджету району за 9 місяців 2017 року

РЕКОМЕНДАЦІЇ для суб’єктів господарювання, які здійснюють публічне використання об’єктів авторського права і суміжних прав

Про підсумки виконання програми економічного і соціального розвитку, бюджету району за І квартал 2017 року

 

До уваги суб'єктів господарської діяльності Новгородківського району

Про Міжнародний форум "INNОVАТIОN МАККЕТ”

Доводимо до відома, що 21-23 листопада 2018 року у Міжнародному виставковому центрі (м. Київ, проспект Броварський, 15) відбудеться Міжнародний форум " INNОVАТIОN МАККЕТ" (далі - Форум).

Метою Форуму є організація зустрічей новаторів, винахідників, виробників та вендорів провідних інноваційних технологій, експертів в сфері інновацій, авторів зїагїир проектів, представників бізнесу, представників інвестиційно - фінансових установ, консультантів у сфері захисту інтелектуальної власності.

На виставковій зоні Форуму будуть продемонстровані інноваційні ідеї, проекти, винаходи та розробки в різних сферах.

Заходи Форуму відбудуться на платформі для сталого розвитку ОКЕЕК МІНО - 2018, зокрема:

  1. 21 листопада 2018 року - "Обговорення реформ".

Засідання за "круглим столом" на теми:

"Реформування системи моніторингу довкілля та впровадження Реєстру викидів та перенесення забруднювачів (РВПЗ)";

"Державна підтримка зеленої модернізації виробництва та реформування екологічного податку";

  1. 22 листопада 2018 року - "Конкурентність та публічні закупівлі".

Тренінги на теми:

"Керівні принципи надання інформацій про екологічність продукції";

"Вимоги до заходів із захисту довкілля та вартість життєвого циклу при

здійсненні публічних закупівель";

23 листопада 2018 року - "Освіта для сталого розвитку

Тренінги на теми:

"Фінансові можливості муніципалітетів для реалізації природоохоронних заходів";

"Зелений клас - інновації для сталого розвитку закладів освіти".

Кожен учасник тренінгів отримає сертифікати.

Участь у заходах безкоштовна для представників бюджетних та неприбуткових організацій (по спискам за попередньою реєстрацією).

Крім того, 22 листопада 2018 року, на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 року №292-р "Деякі питання реалізації Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва в Україні на період до 2020 року" та з метою розширення доступу малого і середнього підприємництва до публічних закупівель і нових ринків через його екологізацію (завдання 5, 28 та 30), відбудуться заходи для суб'єктів підприємницької діяльності за участю міжнародних експертів Програми ООН з навколишнього середовища, представників Мінекономрозвитку, Мінприроди, органів екологічної стандартизації, сертифікації та маркування.

Детальна інформація про кожен із заходів ділової програми розміщені в анонсах на сайтах http://innovationmarket.com.ua/ та http://www.greenmind.com.ua/ru/.

А також з інформацією про Форум можна ознайомитися у новинах на головній сторінці веб-сайту департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації та теки "Центральноукраїнський інвестиційний портал".

Бажаючі можуть взяти участь у роботі заходів Форуму, попередньо зареєструвавшись до 12 листопада 2018 року у форматі online на сайті http://www.greenmind.com.ua/ru/.

Телефони для довідок організаторів Форуму: +38 (067) 753-43-77; (067) 886-31-93; (099) 642-81-57; (067) 354-72-88.

Про заборону реалізації свіжої риби

у період нересту у 2018 році

З 1 квітня 2018 року в Україні набула чинності заборона на риболовлю у період нересту. З метою протидії незаконному вилову риби у цей період, забороняється реалізація свіжої риби на майданчику для реалізації сільськогосподарської продукції, на прилеглій до нього території та у місцях стихійної торгівлі.

До відома керівників підприємств району!

Про американську програму бізнес стажування «Холодна ланка поставок»

Інформація про стажування

Анкета

До відома товаровиробників та підприємців району!

Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за паркування, зупинку, стоянку транспортних засобів на місцях, призначених для осіб з інвалідністю", який набрав чинності 26 жовтня 2017 року, внесено зміни у Кодекс України про адміністративні правопорушення (далі - Кодекс) та Закон України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні", які законодавчо захищають право осіб з інвалідністю та водіїв, які їх перевозять, на безоплатне паркування транспортних засобів на спеціально обладнаних місцях.

Так, статтю 122 Кодексу доповнено частиною п'ятою, якою передбачено відповідальність у вигляді штрафу за:

зупинку чи стоянку транспортних засобів на місцях, на яких дозволено зупинку чи стоянку лише транспортних засобів, якими керують водії з інвалідністю або водії, які перевозять осіб з інвалідністю (крім випадків вимушеної стоянки);

створення перешкод водіям з інвалідністю або водіям, які перевозять осіб з інвалідністю, у зупинці чи стоянці керованих ними транспортних засобів.

Змінами, внесеними у статтю 152-1 Кодексу передбачено відповідальність у вигляді штрафу від шістдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за паркування транспортного засобу на місцях, призначених для безоплатного паркування транспортних засобів, якими керують водії з інвалідністю або водії, які перевозять осіб з інвалідністю, водієм, який не має документів про наявність у нього чи в одного з пасажирів інвалідності (крім явно виражених ознак інвалідності).

ресторанного господарства, підприємств побутового обслуговування населення, ринків, місць для паркування автомобілів особами з інвалідністю - тягнуть за собою накладення штрафу на їх керівників від шістдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

Внесеними змінами у частину шосту та сьому статті ЗО Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні" передбачено, що кількість місць для безоплатного паркування транспортних засобів, якими керують водії з інвалідністю або водії, які перевозять осіб з інвалідністю, повинна становити не менше 10 відсотків від загальної кількості місць на спеціально обладнаних чи відведених майданчиках для паркування.

Також внесено ряд інших змін у зазначені нормативно-правові акти.

 

До відома товаровиробників та підприємців району!

За рекомендацією облдержадміністрації Кіровоградський міськвиконком забезпечує проведення ярмаркових заходів з продажу продовольчих та непродовольчих товарів, плодоовочевої продукції, сувенірних товарів, на яких товаровиробники області мають можливість представити до продажу продукцію власного виробництва.

Умови участі у ярмарках :

наявність холодильних вітрин (за необхідності);

наявність спецодягу у продавців, бейджів із зазначенням ПІБ продавця;

наявність цінників на товари та продукцію із зазначенням виробника товару, його назви, ціни за одиницю виміру;

дотримання правил торгівлі, вимог санітарного законодавства під час продажу товарів.

Участь у ярмарках безкоштовна. Початок роботи ярмарків – з 8.00 до 16.00 години. Заїзд учасників – з 6.00 години. Проведення ярмаркових заходів заплановано на 02, 16, 23 червня 2017 року. Місце проведення : м.Кропивницький, площа біля будівлі міської ради (вул.Перспективна,41).

Запрошуємо товаровиробників та підприємців району взяти участь у ярмаркових заходах.

За довідками звертатися у відділ економічного розвитку і торгівлі Новгородківської райдержадміністрації. Семенова Інна Володимирівна, тел. 0683438312.

 

До відома суб’єктів малого та середнього бізнесу

     Регіональний Фонд підтримки підприємництва в Кіровоградській області надає фінансову підтримку та допомогу у підготовці бізнес-проектів суб’єктам підприємництва. За довідками звертатися: м.Кропивницький, вул. Тараса Карпи, 84, кімн.417, тел.24-08-86.

Оголошується конкурс бізнес - проектів суб’єктів малого та середнього підприємництва

Про впровадження проектів міжнародної технічної допомоги у Новгородківському районі

Перелік інвестиційних проектів, реалізація яких передбачається у 2017 році, у рамках програми економічного і соціального розвитку Кіровоградської області на 2017 рік у Новгородківському районі

Перелік соціальних заходів, реалізація яких буде продовжена, розпочата, завершена у 2017 році, у рамках програми економічного і соціального розвиткуКіровоградської області на 2017 рік у Новгородківському районі

Інвестиційно привабливі об’єкти під реалізацію інвестиційних проектів по Новгородківському районі

Інформація про стан реалізації інвестиційних проектів, реалізація яких передбачається у рамках програми економічного і соціального розвитку Кіровоградської області на 2016 рік, у Новгородківському районі за січень - грудень 2016 року

Регіональний розвиток на 2017 рік

Рішення про затвердження програми економічного і соціального розвитку Новгородківського району на 2017 рік

Інформація про стан виконання робіт у соціальних об'єктах, реалізація яких передбачається у рамках програми економічного і соціального розвитку Кіровоградської області на 2016 рік, у Новгородківському районі за січень - листопад 2016 року

СТРАТЕГІЯ ЕКОНОМІЧНОГО ТА СОЦІАЛЬНОГО РОЗВИТКУ НОВГОРОДКІВСЬКОГО РАЙОНУ НА 2013-2020 РОКИ

Про використання онлайн-інструменту з розрахунку стандартних витрат суб'єктів малого підприємництва під час застосування М-тесту