A- A A+

Реєстрація громадської організації зі статусом юридичної особи онлайн

В умовах карантину більш актуальнішими стають онлайн сервіси, які надають змогу швидко та зручно отримати послуги без необхідності відвідувати місце отримання таких послуг.

Детальніше: Реєстрація громадської організації зі статусом юридичної особи онлайн

Перевірка корпоративних прав

1.Основне поняття про корпоративні права.

Відповідно до частини першої статті 167 Господарського кодексу України  корпоративні права — це права особи, частка якої визначається у статутному капіталі (майні) господарської організації, що включають правомочності на участь цієї особи в управлінні господарською організацією, отримання певної частки прибутку (дивідендів) даної організації та активів у разі ліквідації останньої відповідно до закону, а також інші правомочності, передбачені законом та статутними документами.

Детальніше: Перевірка корпоративних прав

Місце вчинення нотаріальних дій нотаріусами України

У статті 131 Закону України «Про нотаріат» (далі – Закон) законодавцем визначено, що нотаріальний округ – це територіальна одиниця, в межах якої нотаріус здійснює нотаріальну діяльність, і в межах якого знаходиться державна нотаріальна контора, в якій працює державний нотаріус, або робоче місце (контора) приватного нотаріуса.

Нотаріальні округи визначаються відповідно до адміністративно-територіального устрою України. У містах з районним поділом округом діяльності нотаріуса є вся територія міста. У разі зміни адміністративно-територіального поділу України, в результаті якого розташування робочого місця (контори) приватного нотаріуса увійшло до іншого нотаріального округу, нотаріальна діяльність відповідних нотаріусів повинна бути зареєстрована в цьому нотаріальному окрузі.

Детальніше: Місце вчинення нотаріальних дій нотаріусами України

Пробація - безпечніше суспільство. Протоієрей Олександр Клименко

Пробація - безпечніше суспільство. Ахтем Сеітаблаєв

Пробація - безпечніше суспільство. Ірма Вітовська-Ванца

Пробація - безпечніше суспільство. Майкл Щур

Пробація - безпечніше суспільство. Ольга Лящук

Припинення підприємницької діяльності фізичної особи

На актуальні питання припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця за її рішенням,відповідно оновлених форм заяв, що почали діяти з червня 2020 року, відповідаєначальник Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро)Іван ЛЕГОСТАЄВ

1. Який перелік документів необхідно подати для припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця?

Перелік документів, які необхідно подавати державному реєстратору для реєстрації припинення підприємницької діяльності, визначено частиною четвертою статті 18 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань».

Так, згідно вказаної норми закону, для реєстрації припинення достатньо подати лише заявущодо державної реєстрації фізичної особи – підприємцяза Формою №1, яка затвердженанаказом Міністерства юстиції України від   18.11.2016 № 3268/5 «Про затвердження форм заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємцівта громадських формувань»,у редакції від 19.05.2020№ 1716/5.

Детальніше: Припинення підприємницької діяльності фізичної особи

Найпопулярніші та більш рідковживані імена, якими називали дітей протягом поточного року

Карантин вніс багато коректив у наші життя, але жодним чином не вплинув на найголовнішу подію кожної родини — народження малюків!

І сьогодні ми інформуємо про найпопулярніші та більш рідковживані імена, якими називали дітей протягом поточного року!

Детальніше: Найпопулярніші та більш рідковживані імена, якими називали дітей протягом поточного року