ПРОТОКОЛ №3 розширеного засідання громадської ради при райдержадміністрації

14 вересня 2016 року селище Новгородка

Головував:

Беркута Олександр Ананійович - голова громадської ради при Новгородківській районній державній адміністрації

ПРИСУТНІ:

члени громадської ради при районній державній адміністрації, голова райдержадміністрації Кочерга Андрій Леонідович, заступник голови райдержадміністрації Акусок Тетяна Володимирівна.

Секретар: Огир Лідія Степанівна – секретар громадської ради при райдержадміністрації.

Порядок денний:

І. СЛУХАЛИ:

Беркута О.А. – голова громадської ради при райдержадміністрації, який запропонував затвердити наступний план порядку денного засідання громадської ради при райдержадміністрації:

1.Про хід реалізації районної програми соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і поранених учасників АТО та вшанування пам'яті загиблих.

2. Реалізація в районі державної молодіжної політики.

ВИРІШИЛИ:

1. Затвердити план засідання громадської ради при райдержадміністрації.

ІІ. СЛУХАЛИ:Гук Н.С– начальника управління соціального захисту райдержадміністрації. Текст довідки додається.

Райдержадміністрації

2. Рекомендувати: покращити ефективність реалізації районної програми соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і поранених учасників АТО та вшанування пам'яті загиблих, в тому числі через налагодження співпраці між неурядовими організаціями і безпосередніми її виконавцями.

ІІІ.СЛУХАЛИ:Остапчук Л.М. – начальника відділу освіти райдержадміністрації . Текст довідки додається.

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати відділу освіти райдержадміністрації в своїй роботі з даного напрямку більш широко залучати до спільних заходів відділ культури, туризму та культурної спадщини райдержадміністрації.

Результати голосування

„ За „ – 7

„ Проти” – 0

„ Утрималось” – 0

Рішення прийнято.

Голова громадської ради при РДА                                Беркута О.А.