A- A A+

ПРОТОКОЛ №4 розширеного засідання громадської ради при райдержадміністрації

15 грудня 2016 року                                                 смт Новгородка

Головував: Беркута О.А.- голова громадської ради при райдержадміністрації

ПРИСУТНІ: члени громадської ради при районній державній адміністрації, голова райдержадміністрації Кочерга А.Л, завідувач сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації Кобільник Т.І.

Порядок денний:

1. Про затвердження плану проведення засідання громадської ради при районній державній адміністрації.

2. Інформація про результати прийнятих на попередньому засіданні громадської ради при райдержадміністрації рішень.

3. Про проекти нормативно – правових актів та інформаційно – аналітичні матеріали до них, в рамках проведення консультацій з громадськістю.

4. Про надання пропозицій громадської ради при райдержадміністрації до Орієнтовного плану проведення райдержадміністрацією консультацій з громадськістю у 2017 році.

І. СЛУХАЛИ: Беркуту О.А. – голову громадської ради при райдержадміністрації, який запропонував затвердити наступний план порядку денного засідання громадської ради при райдержадміністрації:

1. Інформація про результати прийнятих на попередньому засіданні громадської ради при райдержадміністрації рішень.

2. Про проекти нормативно – правових актів та інформаційно – аналітичні матеріали до них, в рамках проведення консультацій з громадськістю.

3. Про надання пропозицій громадської ради при райдержадміністрації до Орієнтовного плану проведення райдержадміністрацією консультацій з громадськістю у 2017 році.

Результати голосування: " За "7 ", Проти" – 0 ," Утрималось" – 0. Рішення прийнято.

ВИРІШИЛИ: 1. Затвердити план засідання громадської ради при райдержадміністрації.

ІІ. СЛУХАЛИ:Кобільник Т.І. – завідувача сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації яка зазначила, що головою райдержадміністрації враховано пропозицію громадської ради при райдержадміністрації щодо персонального складу ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів з обрання нового складу громадської ради при районній державній адміністрації шляхом видачі проекту розпорядження голови райдержадміністрації "Про склад ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів з обрання нового складу громадської ради при Новгородківській районній державній адміністрації". ВИРІШИЛИ: 2. Взяти інформацію до відома.

ІІІ. СЛУХАЛИ: Кобільник Т.І. – завідувача сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації                   "Про проект Орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю райдержадміністрацією на 2017 ". Текст довідки додається.

ВИРІШИЛИ: Взяти інформацію до відома.

Результати голосування: "За "7, " Проти" – 0 , " Утрималось" – 0 . Рішення прийнято.

Голова громадської ради при райдержадміністрації О.Беркута.