Установчі збори за участю інститутів громадянського суспільства

17 лютого 2017 року  відбулися установчі збори за участю інститутів громадянського суспільства для утворення громадської ради при Новгородківській РДА.

Перед учасниками установчих зборів виступив голова райдержадміністрації Андрій Кочерга.

Про роботу громадської ради при райдержадміністрації в період 2015-2016 рр поінформувала присутніх секретар громадської ради відповідного періоду Лідія Огир.

До складу ради увійшло 10 осіб, які набрали відповідну кількість голосів і обрані на 2017-2018 роки до громадської ради при Новгородківській РДА. Це: Іваник Михайло Федорович - районна громадська організація "Путь православних", Квітка Наталія Іванівна - районна організація профспілки працівників освіти і науки України, Нечипорук Світлана Іванівна - молодіжна районна громадська організація "Молоді державні службовці", Огир Лідія Степанівна - об’єднання громадян "Центр соціально-культурного розвитку "Креативна громада", ОрелІван Миколайович - громадська районна організація ветеранів України, Остапчук Лідія Михайлівна - районна організація профспілки працівників державних установ, Позняковська Валентина Володимирівна - громадська організація "Новгородківський спортивно-патріотичний клуб "Егіда", Семенов Юрій Григорович - громадська організація "Новгородківське об'єднання ветеранів учасників АТО та бойових дій", Собран Анатолій Федорович - районна громадська організація "Союз Чорнобиль", Степанко Юрій Васильович - пошуково-патріотична група "Пам’ять".

Цього ж дня відбулося перше засідання громадської ради при райдержадміністрації.

Головою громадської ради при райдержадміністрації обрано Лідію Огир, об’єднання громадян "Центр соціально-культурного розвитку "Креативна громада"; заступником голови – Юрія Степанка, пошуково-патріотична група "Пам’ять"; секретарем ради – Валентину Позняковську, громадська організація "Новгородківський спортивно-патріотичний клуб "Егіда".