A- A A+

До уваги громадськості району

У рамках плану проведення консультацій Новгородківської районної державної адміністрації з громадськістю у жовтні 2018 року буде проводитись обговорення питання " Працевлаштування молоді" – 19 жовтня 2018 року ( зустрічі з громадськістю).

Пропозиції та зауваження з даного питання подаються у районний центр зайнятості тел.2-10-09).

До уваги громадськості району

У рамках плану проведення консультацій Новгородківської районної державної адміністрації з громадськістю у серпні 2018 року буде проводитись обговорення питання "Про стан виконання районної програми соціального захисту учасників антитерористичної операції та членів сімей загиблих військовослужбовців" – 17 серпня 2018 року (засідання за круглим столом).

Пропозиції та зауваження з даного питання подаються у управління соціального захисту населення райдержадміністрації тел.20487.

До уваги громадськості району

У рамках плану проведення консультацій Новгородківської районної державної адміністрації з громадськістю у липні 2018 року буде проводитись обговорення питання "Раннє виявлення сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах " – 20 липня 2018 року (семінар).

Пропозиції та зауваження з даного питання подаються у службу дітей райдержадміністрації тел.. 2-07-63.

До уваги громадськості району

У рамках плану проведення консультацій Новгородківської районної державної адміністрації з громадськістю у червні 2018 року 2018 року буде проводитись обговорення питання "Реалізація в районі права дитини на сімейні форми виховання" – 20 червня 2018 року (електронна консультація).

Пропозиції та зауваження з даного питання подаються у службу дітей райдержадміністрації тел.2-07-63.

До уваги громадськості району

У рамках плану проведення консультацій Новгородківської районної державної адміністрації з громадськістю у травні 2018 року 2018 року буде проводитись обговорення питання "Про призначення субсидій мешканцям району на виконання відповідних постанов Уряду" – 15 травня 2018 року (зустріч з громадськістю).

Пропозиції та зауваження з даного питання подаються в управління соціального захисту населення райдержадміністрації тел.20487.

До уваги громадськості району

У рамках плану проведення консультацій Новгородківської районної державної адміністрації з громадськістю у квітні 2018 року буде проводитись обговорення питання "Про соціальний захист ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС " – 18 квітня 2018 року (засідання за круглим столом).

Пропозиції та зауваження з даного питання подаються в управління соціального захисту населення райдержадміністрації тел.20487.

До уваги громадськості району

У рамках плану проведення консультацій Новгородківської районної державної адміністрації з громадськістю у квітні 2018 року буде проводитись обговорення питання " Обговорення проведення спільних заходів до відзначення 73-ї річниці з Дня Перемоги" – 12 квітня 2018 року (засідання за круглим столом).

Пропозиції та зауваження з даного питання подаються у сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації тел. 20779.

До уваги громадськості району

У рамках плану проведення консультацій Новгородківської районної державної адміністрації з громадськістю у березні 2018 року буде проводитись обговорення питання " Залучення благодійних організацій, меценатів, спонсорів до участі у заходах, спрямованих на розвиток культури " – 14 березня 2018 року (громадське обговорення).

Пропозиції та зауваження з даного питання подаються у сектор культури, туризму та культурної спадщини райдержадміністрації сектору культури, туризму та культурної спадщини райдержадміністрації тел.2-00-04, тел.2-00-04.

До уваги громадськості району

У рамках плану проведення консультацій Новгородківської районної державної адміністрації з громадськістю у лютому 2018 року буде проводитись обговорення питання "Звіт про виконання районних заходів сприяння розвитку громадянського суспільства в Новгородківському районі на 2017 рік " – 18 лютого 2018 року (зустріч з громадськістю).

Пропозиції та зауваження з даного питання подаються у сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації тел.0988270547, 20779.

До уваги громадськості району

У рамках плану проведення консультацій Новгородківської районної державної адміністрації з громадськістю у січні 2018 року буде проводитись обговорення питання "Звіт про виконання районного бюджету за 2017 рік" - 05 січня 2018 року" (засідання громадської ради).

Пропозиції та зауваження з даного питання подаються у фінансове управління райдержадміністрації тел. 20864.