A- A A+

До уваги громадськості району

1. Орган виконавчої влади, який проводить обговорення: Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Новгородківської райдержадміністрації.

2. Назва проекту акта, винесеного на обговорення: Звіт про виконання районних заходів сприяння розвитку громадянського суспільства в Новгородківському районі на 2015 рік.

3. Зацікавлені сторони, на які поширюватиметься дія прийнятого акту: - представники інститутів громадянського суспільства.

4. Термін проведення громадського обговорення: З 22.01.2016 року по 25.02.2016 року.

6. Форма громадського обговорення: Електронна консультація, зустрічі з громадськістю.

7. Адреса і номер телефону, за якими надаються консультації з питання, що винесене на громадське обговорення та подаються пропозиції і зауваження: смт Новгородка, вул.Криворізька , 11, тел.2-09-79 з 8.00 год. до 17.00 год. e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

8. Прізвище, ім'я, по батькові відповідальної особи, посада:Кобільник Тетяна іванівна – завідувач сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації.

9. Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення: Не пізніше, ніж через два дні після закінчення обговорення на офіційному веб - сайті райдержадміністрації.

10. Можливі наслідки проведення в життя рішення для соціальних груп населення та заінтересованих осіб: Залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність райдержадміністрації, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості діяльності райдержадміністрації.