A- A A+

Просвітницько-правовий захід для учнів школи провели співробітники Новгородківського РС з питань пробації та РЦСССДМ

Напередодні Дня Конституції України 27 червня 2017 року для учнів Новгородківського НВК №1 співробітники Новгородківського РС з питань пробації та РЦСССДМ провели презентацію на тему «Права дітей», метою якої стало формування правової свідомості дітей, формування розуміння своїх прав, обов'язків та розуміння рівня відповідальності за власні вчинки.

Детальніше: Просвітницько-правовий захід для учнів школи провели співробітники Новгородківського РС з питань...

Засідання спостережної комісії

     27 червня 2017 року заступник голови райдержадміністрації Тетяна Акусок провела засідання районної спостережної комісії.

На засіданні було розглянуто питання:

1. Про підсумок роботи структурних підрозділів райдержадміністрації та працівників поліції з особами, що мають умовний вирок покарання і особами, що повернулися з місць позбавлення волі за I півріччя 2017 року.

Детальніше: Засідання спостережної комісії

Засідання координаційної ради

22 червня 2017 року заступник голови райдержадміністрації Акусок Тетяна Володимирівна провела засідання координаційної ради з питань профілактики наркоманії та протидії злочинності, пов’язаної з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів при районній державній адміністрації.

На засіданні розглянуто питання: профілактики наркоманії та протидія злочинності, пов’язаної з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів за І півріччя 2017 року; характерні особливості та стан вживання наркотичних речовин різними віковими категоріями населення району; профілактична робота відділу культури, туризму та культурної спадщини районної державної адміністрації з питань недопущення вживання наркотичних речовин; проведення заходів у навчальних закладах, у тому числі під час оздоровчого періоду з питань профілактики та недопущення вживання наркотичних речовин неповнолітніми; стан профілактичної роботи РЦСССДМ по попередженню вживання наркотичних речовин та профілактика ВІЛ/СНІДу на території району; робота служби у справах дітей з неповнолітніми особами щодо недопущення розповсюдження та вживання наркотичних речовин.

Детальніше: Засідання координаційної ради

Тестування на схильність до агресії пройшов неповнолітній клієнт пробації Новгородківського РС з питань пробації

12 червня 2017 року на базі РЦСССДМ Новгородківської РДА психологом Лазоренко К.М. спільно з інспектором Новгородківського РС з питань пробації Харитоновою С.О. було проведене тестування неповнолітнього клієнта пробації на схильність до агресії за опитувальником, розробленим А. Бассом і А. Дарки в 1957 р., який призначений для діагностики агресивних і несприятливих реакцій.

Детальніше: Тестування на схильність до агресії пройшов неповнолітній клієнт пробації Новгородківського РС з...

Засідання спостережної комісії

 25 травня 2017 року заступник голови райдержадміністрації Тетяна Акусок провела засідання районної спостережної комісії.

На засіданні було розглянуто питання:

1. Про проведену профілактичну роботу з учнями щодо недопущення    правопорушень та злочинності на базі навчальних закладів району.

2. Про роботу виконкому сільської ради, щодо попередження порушень громадського порядку, нагляду за поведінкою осіб, що мають умовний вирок покарання та осіб, що повернулися з місць позбавлення волі, які проживають на території Інгуло–Кам 'янської сільської ради.

Детальніше: Засідання спостережної комісії

Хто такі патронатні вихователі та як ними стати?

Патронат над дитиною – тимчасовий догляд, виховання та соціально-психологічна реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин. Дана форма влаштування дитини дає можливість не відривати її від місця походження та дозволяє спілкуватися з біологічними батьками, з якими фахівці працюють на подолання складних життєвих обставин і повернення дітей у родину.

Детальніше: Хто такі патронатні вихователі та як ними стати?

Спільний рейд співробітників Новгородківського РС з питань пробації із службами за місцем проживання неповнолітнього клієнта пробації

Виховання є необхідною суспільною функцією, оскільки від нього значною мірою залежить життя і розвиток суспільства. Особлива роль в ньому покладається на батьків, які мають проблемних дітей. Нажаль, іноді про це батькам необхідно нагадувати та допомагати, щоб направити неповнолітнього у вірне русло та допомогти у вирішенні складних життєвих ситуацій.

Детальніше: Спільний рейд співробітників Новгородківського РС з питань пробації із службами за місцем...

Засідання спостережної комісії

     25 квітня 2017 року заступник голови райдержадміністрації Тетяна Акусок провела засідання районної спостережної комісії.

Детальніше: Засідання спостережної комісії

Прийміть дитину у родину

Родина – яке близьке та зрозуміле для більшості з нас слово. Ми з дитинства відчуваємо материнську ніжність та тепло, батьківську допомогу та мудре слово. Коли дитина оточена любов’ю, відчуває сердечне тепло і турботу батьків та на світ дивиться радісними очима – у неї щасливе дитинство. Та є малюки, які позбавлені цього почуття і зростають без атмосфери любові, родинного затишку, взаєморозуміння. І кожна така дитина чекає, що одного дня добрі, лагідні люди заберуть її у свою сім’ю…

Детальніше: Прийміть дитину у родину

Засідання спостережної комісії

24 березня 2017 року заступник голови райдержадміністрації Тетяна Акусок провела засідання районної спостережної комісії.

Детальніше: Засідання спостережної комісії