A- A A+

Подаруй дитині радість виховання у сім’ї « Візьміть дитину у родину»

Під таким  гаслом працює сьогодні Новгородківський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Дитині для повного і гармонійного розвитку необхідно зростати в сім’ї, в атмосфері щастя, любові та розуміння. Цю просту істину знає кожен, як і те, що не повинно бути одиноких і обділених долею дітей. Та на жаль вони є. Ці діти чекають свого щастя і мріють про повноцінну сім’ю.

Детальніше: Подаруй дитині радість виховання у сім’ї « Візьміть дитину у родину»

Шановні мешканці Новгородківського району!

У 2019 році в Новгородківському районі була створена мобільна бригада соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

Домашнє насильство завдає шкоди людині, зокрема призводить до розладів її здоров’я, психіки, погіршення психологічного клімату в родині. Прояви домашнього насильства призводять до руйнування базової ланки суспільства – сім’ї, породжують дитячу безпритульність та бездоглядність, є однією з причин поширення соціального сирітства. Тому домашнє насильство розглядається не як приватна проблема, а як проблема суспільна та комплексна, що має вирішуватись державними органами разом з громадськістю.

Детальніше: Шановні мешканці Новгородківського району!

Не дай СНІДу шанс!

    

     06 грудня 2018 року фахівецем із соціальної роботи – Кулик Н.Л., у 7(15 учнів) та 8(23 учні) класах КЗ «Верблюзький НВК» було проведено виховний захід «Не дай СНІДу шанс!». Метою даного заходу була профілактика захворювання на ВІЛ/СНІД, озброєння дітей знаннями щодо дій людини в разі виявлення даної хвороби у себе, підготовка соціуму до толерантного сприйняття та підтримки людей (дітей), хворих на ВІЛ/СНІД.

Детальніше: Не дай СНІДу шанс!

Попередження негативних проявів в молодіжному середовищі

   

       Підлітковий вік — вік становлення. Підлітки не достатньо добре знають навколишній світ та й самих себе. Вони поспішають жити, все хочуть спробувати, про все скласти власну думку, увійти у світ дорослих.

Детальніше: Попередження негативних проявів в молодіжному середовищі

Про набуття статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 05 квітня 2017 року № 268 ’’Про затвердження Порядку надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів’’, працівниками служби у справах дітей Новгородківської райдержадміністрації та Новгородківського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, в приміщенні гуртожитку КП ’’Комфорт’’ було проведено зустріч з внутрішньо переміщеними особами, які мають неповнолітніх дітей.

Детальніше: Про набуття статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Засідання спостережної комісії

21 листопада 2018 року завідувач сектору мобілізаційної роботи та запобігання і виявлення корупції апарату районної державної адміністрації Яна Мартинюк провела засідання районної спостережної комісії.

На засіданні було розглянуто питання:

1. Про роботу виконкому селищної ради щодо попередження порушень громадського порядку, нагляду за поведінкою осіб засуджених до покарань не пов'язаних з позбавленням волі та осіб, що повернулися з місць позбавлення волі, які проживають на території Новгородківської селищної ради.

Детальніше: Засідання спостережної комісії

Засідання спостережної комісії

28 вересня 2018 року заступник голови райдержадміністрації Тетяна Акусок провела засідання районної спостережної комісії.

На засіданні було розглянуто питання:

1. Про звернення осіб, які повернулися з місць позбавлення волі та надання допомоги у вирішенні їх соціальних питань.

Присутніх проінформувала: Гук Наталія Сергіївна - начальник управління соціального захисту населення Новгородківського району.

Детальніше: Засідання спостережної комісії

До Всесвітнього дня запобігання самогубствам проведено тестування неповнолітніх клієнтів пробації Новгородківського району

Щорічно Всесвітня організація охорони здоров'я, за підтримки Міжнародної асоціації по запобіганню самогубствам, проводить Всесвітній день запобігання самогубствам з метою зміцнення прихильності і заохочення діяльності щодо запобігання самогубств у всьому світі.

Детальніше: До Всесвітнього дня запобігання самогубствам проведено тестування неповнолітніх клієнтів пробації...

Засідання спостережної комісії

28 серпня 2018 року заступник голови райдержадміністрації Тетяна Акусок провела засідання районної спостережної комісії.

На засіданні було розглянуто питання:

1. Про проходження медичного огляду особами, що звільнилися з місць позбавлення волі закладами охорони здоров’я району.

Детальніше: Засідання спостережної комісії

Неповнолітні клієнти Новгородківського районного сектору пробації малювали людину під дощем

20 серпня 2018 року спеціалістами Новгородківського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проведено діагностику особливостей реакцій підлітків на нестандартні ситуації.

Детальніше: Неповнолітні клієнти Новгородківського районного сектору пробації малювали людину під дощем