A- A A+

Про набуття статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 05 квітня 2017 року № 268 ’’Про затвердження Порядку надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів’’, працівниками служби у справах дітей Новгородківської райдержадміністрації та Новгородківського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, в приміщенні гуртожитку КП ’’Комфорт’’ було проведено зустріч з внутрішньо переміщеними особами, які мають неповнолітніх дітей.

Детальніше: Про набуття статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Засідання спостережної комісії

21 листопада 2018 року завідувач сектору мобілізаційної роботи та запобігання і виявлення корупції апарату районної державної адміністрації Яна Мартинюк провела засідання районної спостережної комісії.

На засіданні було розглянуто питання:

1. Про роботу виконкому селищної ради щодо попередження порушень громадського порядку, нагляду за поведінкою осіб засуджених до покарань не пов'язаних з позбавленням волі та осіб, що повернулися з місць позбавлення волі, які проживають на території Новгородківської селищної ради.

Детальніше: Засідання спостережної комісії

Засідання спостережної комісії

28 вересня 2018 року заступник голови райдержадміністрації Тетяна Акусок провела засідання районної спостережної комісії.

На засіданні було розглянуто питання:

1. Про звернення осіб, які повернулися з місць позбавлення волі та надання допомоги у вирішенні їх соціальних питань.

Присутніх проінформувала: Гук Наталія Сергіївна - начальник управління соціального захисту населення Новгородківського району.

Детальніше: Засідання спостережної комісії

До Всесвітнього дня запобігання самогубствам проведено тестування неповнолітніх клієнтів пробації Новгородківського району

Щорічно Всесвітня організація охорони здоров'я, за підтримки Міжнародної асоціації по запобіганню самогубствам, проводить Всесвітній день запобігання самогубствам з метою зміцнення прихильності і заохочення діяльності щодо запобігання самогубств у всьому світі.

Детальніше: До Всесвітнього дня запобігання самогубствам проведено тестування неповнолітніх клієнтів пробації...

Засідання спостережної комісії

28 серпня 2018 року заступник голови райдержадміністрації Тетяна Акусок провела засідання районної спостережної комісії.

На засіданні було розглянуто питання:

1. Про проходження медичного огляду особами, що звільнилися з місць позбавлення волі закладами охорони здоров’я району.

Детальніше: Засідання спостережної комісії

Неповнолітні клієнти Новгородківського районного сектору пробації малювали людину під дощем

20 серпня 2018 року спеціалістами Новгородківського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проведено діагностику особливостей реакцій підлітків на нестандартні ситуації.

Детальніше: Неповнолітні клієнти Новгородківського районного сектору пробації малювали людину під дощем

Як створити патронатну сім’ю?

Право дитини жити і виховуватись в сім’ї – одне з найважливіших його прав. Сімейне виховання дає можливість забезпечити її нормальний  фізичний, моральний, інтелектуальний та соціальний розвиток, дає змогу їй стати повноцінним членом суспільства.

В Україні впроваджена нова форма сімейного виховання, в якій передбачено надання комплексу послуг з тимчасового догляду та виховання дітей в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, батьками складних життєвих обставин або на період прийняття рішення про набуття дитиною статусу дитини-сироти чи дитини, позбавленої батьківського піклування.

Детальніше: Як створити патронатну сім’ю?

Подаруйте дитині родину!

Роль сім’ї для дитини надзвичайно важлива. Батьки дають дітям життя, відповідають за догляд і виховання, беруть на себе фінансову відповідальність, мають юридичні повноваження, у тому числі на право прийняття важливих рішень від імені дітей. Батьки допомагають відчути взаємне тепло й любов, передають дітям досвід поколінь, життєві цінності та духовність, виховують дітей, задовольняють щоденні потреби, надають зразки для наслідування, поступово прищеплюють соціальні й побутові навички, необхідні у самостійному житті. Усі ці потреби життєво важливі для кожної дитини, якого б віку вона не була.Діти повинні зростати в сім’ях рідних батьків, але коли це неможливо, альтернативою біологічній родині може слугувати інша сім’я.

Детальніше: Подаруйте дитині родину!

Засідання спостережної комісії

20 червня 2018 року заступник голови райдержадміністрації Тетяна Акусок провела засідання районної спостережної комісії.

Детальніше: Засідання спостережної комісії

Проведення бесід в навчальних закладах району

IMG 671a

Працівниками районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді - психологом Лазоренко К.М. та фахівцями із соціальної роботи Кулик Н.Л., Ящук В.П, Калиба М.М., Шепеленко І.В. було проведено ряд бесід, тренінгів, відеолекторій та вікторин в навчальних закладах району під час літньої кампанії в оздоровчих таборах з питань профілактики негативних явищ у дитячому та молодіжному середовищі, ВІЛ/СНІДу, пропаганди здорового способу життя, поширення знань конвенції ООН про права дитини.

Детальніше: Проведення бесід в навчальних закладах району