Бесіда до Дня пам’яті та примирення

05 травня 2015 року районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно із Новгородківським районним підрозділом кримінально-виконавчої інспекції була проведена бесіда із засудженими про День пам’яті та примирення, який цього року вперше буде відзначатися Україною 08 травня.

Під час заходу було наголошено, що святкування чергової річниці світової перемоги над нацизмом є єднання у скорботі за загиблими. Ті хто воював - потребують нашої уваги та пам’яті.

Інспектор Новгородківської кримінально – виконавчої інспекції, майор внутрішньої служби Наталія Малюта продемонструвала засудженим символ пам’яті в Україні.

Підсумовуючи бесіду, Наталія Володимирівна зазначила, що ми пам'ятаємо, якою страшною трагедією для українців була Друга світова війна. Ми пам'ятаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями об'єднані нації. Ми пам'ятаємо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам'ять робить нас сильнішими. Вона - запорука неминучості нашої перемоги сьогодні.