A- A A+

Захід в музеї історії району

Районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно із Новгородківським районним підрозділом кримінально-виконавчої інспекції напередодні відзначення в районі 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, Дня пам'яті та примирення, Дня Перемоги, 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни було організовано для засуджених відвідування Новгородківського музею історії району.

Директор музею Оксана Кудіна розповіла присутнім, що за свою історію наша Батьківщина переживала багато тяжких днів і років. Страшна війна минулого століття, пекуча рана, яка болить досі чи не кожній родині в Україні.

Воїни-переможці проявили чудеса героїзму, стійкості, мужності, билися за кожен клаптик рідної землі до останнього подиху, до останньої краплі крові, вистояли і перемогли.

Для України ціна тієї перемоги – жахлива. Мільйони людських життів, зруйнована економіка. Кожен другий воїн поліг у боях, кожен другий з тих, хто залишився в живих, був поранений. Гоїлися рани, зростали повоєнні покоління. 70 років тому земля нашої нині незалежної держави  була  звільнена від завойовників. Все менше залишається учасників Другої Світової війни. Честь їм і шана, живим! Вічна слава загиблим! Хай не згасає пам'ять про героїв!