«Наші права - щасливе майбутнє»

Відповідно до наказу директора обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді від 27 травня 2015 року № 39 «Про здійснення заходів щодо організації відпочинку та оздоровлення дітей і підлітків влітку 2015 року» та плану проведення спільних профілактично-просвітницьких заходів Новгородківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді і відділу освіти райдержадміністрації працівники центру розпочали профілактичну роботу у пришкільних оздоровчих таборах.

12 червня 2015 року на базі Новгородківської бібліотеки для дітей працівниками Новгородківського районного центру Наталією Сегедою та Олександром Бондаренком з учнями Білозернівського НВК була проведена інформаційно-роз’яснювальна робота щодо вивчення Конвенції ООН про права дитини та проведено бесіду: «Наші права - щасливе майбутнє».

Мета даного заходу була ознайомити дітей із правами дитини в Україні та пояснити що таке Конвенція ООН.