Профілактика недопущення повторної злочинності серед засуджених дітей

19 серпня 2015 року відбулася спільна оперативна нарада щодо організації проведення індивідуально-профілактичної роботи серед засуджених дітей.

В заході взяли участь головний спеціаліст Новгородківського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Інна Брєєва, начальник служби у справах дітей Сергій Беркута, інспектор кримінально-виконавчої інспекції Олександр Мартинюк.

Метою заходу було попередження щодо вчинення дітьми повторної та рецидивної злочинності,

В ході наради основна увага акцентувалась на вихованні саме тих дітей, які опинились у скрутних життєвих ситуаціях, виховуються у неповних сім'ях та мають проблеми із законом.

Крім цього було обговорено напрями спільної діяльності направленої на заповнення вільного часу засуджених дітей, задля зведення до мінімуму факторів, які могли б спонукати до скоєння кримінальних правопорушень.

Присутні висловили свої побажання щодо співпраці у роботі з дітьми, щодо повноти надання інформації відносно засуджених неповнолітніх, які перебувають в конфлікті із законом та розглянули проблемні питання, які виникають в роботі з даною категорією неповнолітніх.

Також, на майбутнє, учасниками заходу були заплановані спільні виїзди за місцем проживання засуджених дітей з метою оцінювання потреб сімей та проведення профілактичних бесід виховного характеру з дітьми та їх батьками.