A- A A+

Засідання районної спостережної комісії

26 серпня 2015 року заступник голови райдержадміністрації Акусок Тетяна Володимирівна провела  засідання районної спостережної комісії.

На засіданні були розглянуті питання: стан організаційної, виховної роботи з питань працевлаштування, навчання, поведінки в побуті осіб, що повернулися з міць позбавлення волі і тих, що мають умовний вирок покарання, залучення їх до громадських робіт на підвідомчих територіях,здійснення рейдових перевірок у вечірній та нічний час по ігровим дитячим майданчикам та закладам відпочинку, які знаходяться на території Новоандріївської сільської ради; стан організаційної, виховної роботи з питань працевлаштування, навчання, поведінки в побуті осіб, що повернулися з міць позбавлення волі і тих, що мають умовний вирок покарання, залучення їх до громадських робіт на підвідомчих територіях, здійснення рейдових перевірок у вечірній та нічний час по ігровим дитячим майданчикам та закладам відпочинку, які знаходяться на території Куцівської сільської ради; облік осіб неповнолітніх та молоді, засудженої до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, організація громадського контролю за їх поведінкою та проведення з ними виховної роботи на базі кримінально-виконавчої інспекції в Новгородківському районі.

Під час засідання присутніх поінформували Братухін В.І. - сільський голова Новоандріївської сільської ради; Лаліменко Н.І. – сільський голова Куцівської сільської ради; Мартинюк О.І. – інспектор кримінально-виконавчої інспекції.

Члени спостережної комісії рекомендували:

- виконавчому комітету Новоандріївської та Куцівської сільських радздійснювати рейдові перевірки в закладах перебування молоді в вечірній час та проводити виховну роботу з особами, що повернулися з місць позбавлення волі та особами, що отримали покарання не пов’язане з позбавленням волі.

- Новгородківському РП КВІ спільно з виконкомами сільських та селищної рад проводити роботу, направлену на працевлаштування умовно засуджених осіб.