A- A A+

Бесіда до Всесвітнього дня контрацепції

04 вересня 2015 року  в приміщенні районної кримінально-виконавчої інспекції головним спеціалістом Новгородківського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Інною Брєєвою спільно з інспектором Новгородківського районного підрозділу кримінально-виконавчої інспекції Олександром Мартинюком була проведена бесіда для засуджених до Всесвітнього дня контрацепції "Молодіжна контрацепція".

Мета заходу:  формувати уявлення молоді про здоровий спосіб життя. активізувати та поповнити базові знання про ВІЛ/СНІД і усвідомити зв'язок між способом життя і ризиком інфікуватися і розвивати вміння уважно ставитись до свого здоров'я, формувати толерантне ставлення до здоров'я як до найкращої цінності, сформувати розуміння того, що тільки здоровий спосіб життя, поведінка та вчинки є гарантом   запобігання   ризику.

На заході було роз’яснено шляхи зараження ВІЛ інфекцією, сприяння зниженню ризику інфікування ВІЛ шляхом своєчасної діагностики ВІЛ – інфекції. Під обліковим надано інформацію про небезпеку і швидкість поширення ВІЛ/СНІД, ознайомлено з шляхами передачі, методами захисту.

В ході бесіди був показ відео "Шляхи зараження ВІЛ/СНІД", та було роздано контрацептиви.