A- A A+

Бесіда до Дня миру з учнями Новгородківського ПТУ № 36

21 вересня 2015 року головним спеціалістом районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Брєєвою Інною та співробітниками Новгородківського районного підрозділу кримінально-виконавчої інспекції спільно із оперуповноваженим Новгородківського РВ УМВС Мосіюком М.М. для учнів Новгородківського ПТУ № 36 було проведено бесіду на тему «У нас єдина мета – Україна свята й нездоланна ніким і ніколи».

В цей день у світі відзначається Міжнародний день миру. Зараз, як ніколи, нашій державі та всім її громадянам потрібен мир! 

Саме тому Учні з цікавістю дізналися історію походження святкування Міжнародного дня миру або як його ще називають «день глобального припинення вогню й ненасильства».

Працівники служб спільно з учнями ПТУ поринули в історію становлення нашої держави. Адже нашій країні довелося багато чого пережити: і підступні зради, і криваві війни, і страшну розруху, і нелегкі роки поневолення. Але ми усе витрамали, не зламалися, а стали ще міцнішими, ще дужчими, щоб будувати нову Україну – самостійну державу, здатну бути однією з найкращих і найвеличніших держав світу. Такою, про яку мріяли наші предки, якою бачили її наші видатні письменники і поети.  

Будемо сподіватися, що сьогодні уряди різних країн усвідомлять глобальне значення Міжнародного дня миру, а ми, громадяни своєї країни, будемо жити в мирі одне з одним.