A- A A+

Торгівля людьми: шляхи запобігання та протидії

02 жовтня 2015 року в приміщенні районної кримінально-виконавчої інспекції головним спеціалістом Новгородківського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Наталією Сегедою спільно з інспектором Новгородківського районного підрозділу кримінально-виконавчої інспекції Наталією Малютою була проведена бесіда для засуджених з нагоди відзначення Європейського дня боротьби із торгівлею людьми "Торгівля людьми: шляхи запобігання та протидії".

Мета заходу: ознайомити підоблікових осіб з проблемою сучасності та важливими факторами, що сприяють торгівлі людьми. Торгівля людьми – це протизаконна торгівля людськими істотами в цілях комерційної сексуальної експлуатації або примусової праці: це сучасна форма рабства. Ця діяльність є найшвидше зростаючою кримінальною діяльністю у світі і пов'язана з незаконною торгівлею зброєю, як другою за величиною після торгівлі наркотиками.

Дана проблема є актуальною на сьогоднішній день не тільки в Україні, а й в усьому світі.

Під час заходу особам, які мають умовний вирок покарання було надано рекламну продукцію (буклети) на зазначену тематику.