A- A A+

В музеї історії району

     09 жовтня 2015 року напередодні відзначення Дня захисника України головним спеціалістом районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новгородківської районної державної адміністрації Брєєвою Інною спільно із співробітниками Новгородківського районного підрозділу кримінально-виконавчої інспекції було організовано для засуджених відвідування Новгородківського музею історії району та Алеї Слави.

Захід проведено з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій та перемог українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві. За свою історію наша Батьківщина переживала багато тяжких днів і років.Страшна війна минулого століття, антитерористична операція сьогодення- пекуча рана, яка болить чи не в кожній родині країни.

Директор музею Кудіна Оксана розповіла присутнім, що це свято відзначатимуть в Україні вперше. Воно встановлене Указом Президента України 2015 року і відзначається 14 жовтня - у день Покрови Пресвятої Богородиці. Також 14 жовтня відзначають день День Українського козацтва та річницю створення УПА.

     Підоблікових було ознайомлено з мужністю та героїзмом захисників незалежності і територіальної цілісності України, військовими традиціями і звитягами Українського народу.