A- A A+

Любов – найкращий спосіб виховання!

22 жовтня 2015 року до Міжнародного дня ненасильства в приміщенні дитячого садочку «Сонечко» ТОВ «Прогрес» працівниками Новгородківського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Наталією Сегедою та Інною Брєєвою для батьків вихованців дитячого садочку було проведено бесіду на тему: «Любов – найкращий спосіб виховання!».

Мета цього заходу була донести до свідомості батьків, що насильство це не метод виховання, це дії, що порушують конституційні права і свободи дітей і наносять їм моральну шкоду, шкоду їх фізичному чи психологічному здоров’ю.Актуальність проблеми запобігання насильству в сім’ї в сучасному суспільстві зумовлена не тільки збільшенням факторів психологічного, фізичного, сексуального насильства, а й небажанням соціуму розглядати це питання відкрито. Думка про те, що насильство трапляється лише в проблемних сім’ях, давно стала міфом.

Щоб дитина стала Людиною, батьки повинні стати опорою та гарантом її гармонійного особистісного становлення. Вплив дорослих змінює не тільки поведінку дитини, але й її внутрішній світ.

Під час заходу батькам було розповсюджено друковану продукцію на зазначену тематику.