«Наші права – щасливе майбутнє»

06 листопада 2015 року головним спеціалістом районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Брєєвою Інною та співробітниками Новгородківського районного сектору кримінально-виконавчої інспекції для засуджених дітей було проведено бесіду на тему «Наші права – щасливе майбутнє».

Проводячи даний захід, головний спеціаліст РЦСССДМ та співробітники РС КВІ мали на меті ознайомити дітей із змістом Конвенції ООН про права дитини, розвивати прагнення дітей жити в державі, де панує право. Виховати толерантність і повагу до прав інших членів суспільства, навчити дітей практично використовувати знання, провести роботу над вихованням поваги до закону, вихованням патріотизму і гордості за свою країну.

В ході бесіди дітям розповіли, що головним завданням Конвенції є забезпечення дітей особливим піклуванням та допомогою, надання необхідного захисту, сприяння сім’ї, як основному осередку суспільства, та природному середовищу для зростання і благополуччя всіх її членів і особливо дітей. Конвенція визнає, що дитині для повного та гармонійного розвитку необхідно зростати в сімейному оточенні, в атмосфері щастя, любові та розумінні, дитина має бути повністю підготовлена до самостійного життя в суспільстві та вихована в дусі ідеалів, проголошених у статуті ООН, і, особливо, у мирі, гідності, терпимості, свободі, рівності та солідарності.

Будемо сподіватися, що дізнавшись свої права, діти будуть використовувати та захищати їх в житті, та будуть зростати як повноправні, законослухняні громадяни своєї держави.