A- A A+

Спільна оперативна нарада

10 листопада 2015 року в приміщенні Новгородківського районного сектору кримінально-виконавчої інспекції була проведена спільна оперативна нарада за участю головного спеціаліста районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Наталії Сегеди, начальника служби в справах дітей Сергія Беркути та працівників кримінально-виконавчої інспекції Наталії Малюти, Олександра Мартинюка. Було обговорено питання організації проведення індивідуально-профілактичної роботи серед засуджених дітей з метою попередження вчинення ними повторної та рецидивної злочинності.

Під час наради були вирішені проблемні питання, які виникають в роботі з даною категорією та акцентувалась увага на вихованні та перевихованні саме тих дітей, які опинились у скрутних життєвих ситуаціях або виховуються в неповних сім'ях.

За підсумками наради були заплановані спільні виїзди за місцем проживання засуджених дітей з метою оцінювання потреб сімей та проведення профілактичних бесід виховного характеру з дітьми, їх батьками або особами, які їх заміняють.