«Моя професія – мій успіх»

13 листопада 2015 року головним спеціалістом районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді Інною Брєєвою спільно з персоналом Новгородківського районного сектору кримінально-виконавчої інспекції за сприяння директора Новгородківського районного центру зайнятості населення, для підоблікових засуджених було організовано відвідування РЦЗ.

Даний захід був спрямований на інформування засуджених про світ професій. Надання допомоги в професійному самовизначенні, а також у визначенні власної професійної цілі, шляхів її досягнення, сприяння у працевлаштуванні.

Директор районного центру зайнятості населення розповів засудженим, який перелік профорієнтаційних послуг надає центр зайнятості, спрямував засуджених на визначення своїх схильностей до певного фаху й надав професійні поради щодо того, де краще здобути обрану професію. Крім того, присутніх було поінформовано про переваги офіційного працевлаштування.

Слід сподіватися, що проведення такого заходу дасть вагомі результати в майбутньому, сформувавши у засуджених стійку мотивацію до праці, допоможе багатьом з них знайти свою стежину в широкому професійному світі й стати успішними.