«Революція Гідності та Свободи»

20 листопада 2015 року головним спеціалістом районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді Інною Брєєвою спільно з персоналом Новгородківського районного сектору кримінально-виконавчої інспекції за сприяння директора Новгородківської центральної районної бібліотеки, для підоблікових засуджених було організовано відвідування ЦРБ.

Мета заходу: вшанувати патріотизм і мужність громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року-лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору, прищепити любов до Батьківщини, зберегти та донести до підооблікових об’єктивну інформацію про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, розвити бажання стати гідними громадянами України.

Працівники центральної районної бібліотеки розповіли засудженим, що сьогодні ми відзначаємо одинадцяту річницю Помаранчевої революції та другу річницю Євромайдану. Вшановуємо патріотизм й мужність громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року-лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору.