A- A A+

Духовно – моральне виховання дітей

01 грудня 2015 року в приміщенні районної бібліотеки для дітей для бібліотекарів Новгородківської централізованої бібліотечної системи відбувся семінар-практикум «Дитяча бібліотека, як центр морально-етичного виховання дітей».

В роботі семінару взяла участь виконуюча обов’язки директора Новгородківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Наталія Сегеда.

З метою виховання почуття патріотизму, національної самосвідомості, відданості у служінні Батьківщині, духовної єдності поколінь Наталією Сегедою проведено бесіду «Без будь-кого Батьківщина може обійтися, але будь-хто з нас без Батьківщини - ніщо» з показом відеоролику на зазначену тематику.

Сучасна палітра напрямів виховання дітей широка. Вона складається з формування у дітей моральних ідеалів, гуманізму, почуття доброти, людяності, християнських чеснот, етичної поведінки, любові до близьких, батьків, своєї Батьківщини.

У ході бесіди також було надано практично – ділову інформацію щодо роботи з сім’ями, які перебувають в складних життєвих обставинах, з внутрішньо переміщеними особами та з сім’ями учасників антитерористичної операції.

Василь Сухомлинський говорив: «Ти живеш серед людей. Не забувай, що кожен твій крок, твоє бажання відображається на оточуючих тебе людях. Роби так, щоб людям біля тебе було добре».