Засідання координаційної ради з питань профілактики наркоманії та протидії злочинності, пов’язаної з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів

17 грудня 2015 року заступник голови райдержадміністрації Тетяна Акусок провела засідання координаційної ради з питань профілактики наркоманії та протидії злочинності, пов’язаної з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів при районній державній адміністрації.

В засіданні координаційної ради взяли участь в.о. директора районного центру соціальних   служб для сім’ї, дітей та молоді, головний спеціаліст районного центру соціальних   служб для сім’ї, дітей та молоді, начальник служби дітей райдержадміністрації, начальник відділу культури, туризму та культурної спадщини районної державної адміністрації, заступник начальника управління, начальник відділу контролю та комп’ютерного забезпечення управління соціального захисту населення районної державної адміністрації, головний лікар центральної районної лікарні, головний лікар районного центру первинної медико-санітарної допомоги, начальник Новгородківського районного управління юстиції, начальник відділу освіти районної державної адміністрації, завідувач юридичного сектору апарату районної державної адміністрації, начальник сектору Новгородківського ВП Долинського ВП ГУНП в Кіровоградській області.

На засіданні кожен з присутніх прозвітував про роботу по лінії протидії наркозлочинності за рік, що минає. Головою координаційної ради було надано відповідні доручення. Також було розроблено план заходів на 2016 рік.