Засідання координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми та протидії торгівлі людьми

17 грудня 2015 року заступник голови райдержадміністрації Тетяна Акусок провела засідання координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми та протидії торгівлі людьми.

Метою діяльності координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку та протидії торгівлі людьми є узгодження спільних дій кожного суб’єкта соціальної роботи для запобігання проявів насильства у родині, утвердженню рівних прав і можливостей жінок та чоловіків в усіх сферах життєдіяльності суспільства, позитивного ставлення до сім’ї, відповідального батьківства, відродження та збереження національних сімейних цінностей.

Саме з цими завданнями було проведено засідання членів координаційної ради цього разу. Розглядалися досить важливі питання щодо узгодження спільних дій щодо реалізації державної політики з питань сім’ї, попередження насильства та проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

Кожен присутній на координаційній раді зміг внести свої пропозиції щодо проведення акції, обмінятися досвідом роботи.