A- A A+

Відбувся майстер-клас з виготовлення новорічно-різдвяних листівок

18 грудня 2015 року з нагоди відзначення Дня Святого Миколая в Новгородківському районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за участю в.о. директора Новгородківського Наталії Сегеди та головного спеціаліста центру Інни Брєєвої відбувся майстер-клас по виготовленню новорічно-різдвяних листівок.

Захід проводився для дітей-вихованців прийомної сім’ї Азаренко та дитячого будинку сімейного типу Брик.

В творчій атмосфері працівники центру поділились з учасниками майстер-класу вмінням виготовляти листівки власноруч, адже поробки, в які діти вкладають свою фантазію і труд, завжди несуть позитивну енергетику.

Метою заходу було активізувати творчу ініціативу, розвивати образне мислення, виховувати у дітей трудову культуру, охайність під час роботи з папером, інтерес до створеної роботи, асоціативну пам'ять, просторове уявлення, творчі здібності, уважність, спостережливість.

По завершенні майстер-класу діти здобули не тільки практичні навики, а й проявили творчу індивідуальність у виготовленні своїх листівок та залишилися у передсвятковому настрої з яскравими листівками, які виготовили своїми руками.