«Захисти себе від туберкульозу»

18 березня 2016 року з нагоди відзначення Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом головним спеціалістом районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Наталією Сегедою та співробітником Новгородківського районного сектору кримінально-виконавчої інспекції Світланою Харитоновою для засуджених осіб було проведено бесіду на тему: «Захисти себе від туберкульозу».

Мета даного заходу поінформувати підоблікових про глобальну епідемію туберкульозу, дати всім зрозуміти, що чинити опір цій хворобі можна і треба. Своєчасне виявлення туберкульозу є вирішальним фактором для ефективного лікування та попередження поширення його серед людей.

Також в ході бесіди було наведено декілька прикладів як вберегтися від захворювання у вогнищі туберкульозу та що потрібно для того, щоб виявити туберкульоз на ранній стадії.

З метою інформування засуджених про дану хворобу, було розповсюджено рекламну продукцію на зазначену тематику.