«Здоров’я – нічого, але все без здоров’я – ніщо»

Здорова людина – це така людина, яка життєрадісно й охоче виконує обов’язки, покладені на неї життям, і повністю реалізує свої фізичні й розумові здібності.

Наше здоров’я залежить від таких основних чинників:

- спадковість – на 20%,

- рівня медицини - на 10%,

- екології – на 20%,

- способу життя – на 50%.

У квітні 2016 року з нагоди Всесвітнього дня здоров’я фахівцями із соціальної роботи Новгородківського районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді Бондаренком Олександром, Орленко Катериною спільно з інспектор Новгородківського ВП Долинського ВП ГУНП в Кіровоградській області, капітаном поліції Миколою Мосіюком для учнів Інгуло-Кам'янського навчально-виховного комплексу було проведено бесіду на тему: «Здоров’я – запорука успіху».

Метою заходу було донести до свідомості учнів, що здоров'я — це не відсутність хвороб, а їх профілактика, яка забезпечується відношенням кожного до здорового способу життя, активної життєвої позиції, а також здатністю розрізняти добрі і погані звички і передбачати наслідки, які вони ведуть за собою, щоб бути здоровим і життєрадісним.