Засуджені Новгородківського РС КВІ відвідали музей історії району

Напередодні відзначення 71-ї річниці Перемоги у Другій світовій війні 06 травня 2016 року головним спеціалістом районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Новгородківської районної державної адміністрації Інною Брєєвою спільно з співробітниками Новгородківського районного сектору кримінально-виконавчої інспекції було організовано для засуджених відвідування Новгородківського музею історії району.

Директор музею Кудіна Оксана розповіла присутнім, що за свою історію наша Батьківщина переживала багато тяжких днів і років. Але такого суворого випробування як Друга світова війна, на долю нашого народу не випадало.

Страшна війна минулого століття, пекуча рана, яка болить досі чи не кожній родині в Україні. Воїни-переможці проявили чудеса героїзму, стійкості, мужності, билися за кожен клаптик рідної землі до останнього подиху, до останньої краплі крові, вистояли і перемогли. Для України ціна тієї перемоги жахлива – мільйони людських життів, зруйнована економіка. Кожен другий воїн поліг у боях, кожен другий з тих, хто залишився в живих, був поранений. Гоїлися рани, зростали повоєнні покоління… 71 рік тому земля нашої нині незалежної держави  була  звільнена від завойовників. Все менше залишається учасників Другої світової війни.

Після відвідування музею вшанували пам'ять загиблих і засуджені, поклавши квіти до пам'ятника загиблим воїнам. Честь їм і шана, живим! Вічна слава загиблим! Хай не згасає пам'ять про героїв!