A- A A+

Робоча нарада працівників Новгородківського РЦСССДМ

06 травня 2016 року відбулася робоча нарада з працівниками районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за участю заступника голови Новгородківської райдержадміністрації Акусок Тетяни Володимирівни.

В ході наради були розглянуті питання щодо результатів роботи спеціалістів районного центру та фахівців із соціальної роботи з сім’ями, що опинилися в складних життєвих обставинах та потребують сторонньої підтримки. Також визначалася подальша тактика роботи з метою профілактики соціального сирітства та надання якісних адресних послуг відповідно до потреб клієнтів.

На зустрічі йшлося і про надання соціальної допомоги громадянам, які переселились до Новгородківського району з АР Крим, Луганської та Донецької областей та особам, що перебували в зоні АТО та членам їх сімей.

Тетяна Володимирівна увагу працівників центру акцентувала на роботі з даними сім’ями аби своєчасно виявляти серед них такі, що опинилися в складних життєвих обставинах та потребують сторонньої підтримки, через їхнє ухилення від виконання батьківських обов’язків, жорстоке поводження з дітьми та перебування дітей у закладах державного утримання за заявою батьків.