Засідання районної спостережної комісії

30 червня 2016 року заступник голови райдержадміністрації Тетяна Акусок провела засідання районної спостережної комісії.

На засіданні розглянуто питання: про підсумок роботи структурних підрозділів райдержадміністрації та працівників поліції з особами, що мають вирок покарання не пов'язаний з позбавленням волі і ті, що повернулися з місць позбавлення волі за І півріччя 2016 року; про роботу виконкому сільської ради щодо попередження порушень громадського порядку, нагляду за поведінкою осіб, що мають вирок покарання не пов'язаний з позбавленням волі та осіб, що повернулися з місць позбавлення волі, які проживають на території Петрокорбівської сільської ради.

Під час засідання присутніх поінформували: Олександр Круч - начальник сектору Новгородківського ВП Долинського ВП ГУНП в Кіровоградській області; Інна Брєєва - головний спеціаліст районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; Наталія Дем’яненко – завідувач сектору з питань опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей районної державної адміністрації; Зоя Шепеленко – голова Петрокорбівської сільської ради.

Члени спостережної комісії обговорили інформацію та прийняли відповідні рішення.