Бесіда із засудженими до Дня родини «Без сім’ї немає щастя на землі»

08 липня 2016 року головним спеціалістом районного центру соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді Новгородківської РДА Інною Брєєвою спільно з співробітниками Новгородківського районного сектору кримінально-виконавчої інспекції проведено із засудженими бесіду на тему «Без сімї немає щастя на землі».

Мабуть, найпрекрасніше почуття викликає у людей приналежність до сім`ї і традицій. Багато українців передають їх з роду в рід, щоб вони не втрачали своєї важливості і насичували духовність кожного наступного покоління.

На жаль, в даний час в сім’ях виникає багато проблем різного характеру: стосунки між дорослими членами сім’ї, планування сімейного бюджету, питання виховання і догляду за дітьми, безробіття тощо.

Присутнім розповіли, що український День родини відносно молоде свято і відзначаєтся 08 липня з 2012 року.

Символічно, що саме в цей день православні християни вшановують святих Петра і Февронію - покровителів сімї та шлюбу. Адже, що може бути затишніше дому та відчуття того, що ти є членом чиєїсь родини.

Здавна відомо, що родина — то невичерпне джерело наснаги, любові та батьківських обовязків. І кожна сім’я повинна докладати зусиль, аби не всохло родове дерево, бо «Без роду нема народу».