Робоча нарада працівників Новгородківського РЦСССДМ

28 липня 2016 року відбулася робоча нарада з працівниками районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за участю заступника голови Новгородківської райдержадміністрації Тетяни Акусок.

В ході наради було розглянуто питання про організаційну діяльність Центру щодо забезпечення виконання Закону України «Про соціальну роботу з сім’ями, дітьми та молоддю» та забезпечення виправлення недоліків, які були виявлені під час перевірки обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Тетяна Володимирівна увагу працівників центру акцентувала на подальшій їхній роботі з сім’ями, дітьми та молоддю та недопущення не виконання і безвідповідального ставлення до своїх функціональних повноважень.