Що потрібно знати про ВІЛ/СНІД

09 серпня 2016 року головним спеціалістом районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Новгородківської РДА Наталією Сегедою спільно з співробітниками Новгородківського районного сектору кримінально-виконавчої інспекції проведено із засудженими бесіду із показом відеоролику на тему «Що потрібно знати про ВІЛ/СНІД».

Метою даного заходу було надати присутнім інформаційну підтримку в питаннях здорового способу життя, об’єктивну інформацію про ВІЛ і СНІД, сформувати практичні навички поведінки в ситуаціях ризику, виробити толерантне ставлення до ВІЛ-інфікованих.

ВІЛ та СНІД…  Сьогодні нам часто зустрічаються ці слова на плакатах, у газетах та журналах, їх чуємо по телевізору, радіо і  просто від дорослих. Але, на жаль, більшість із нас не усвідомлює, яку загрозу він несе людям. Найчастіше ми думаємо – « мене це не стосується», «зі мною цього не трапиться», та ніхто не знає, де чекає нас біда. СНІД – одна з найголовніших проблем, з якою людство зіткнулося у ХХ столітті і увійшло у ХХІ ст.. У всьому світі проводяться наукові роботи зі створення вакцини та ліків проти – інфекції, але на сьогодні СНІД не лікується. Єдиним методом боротьби із хворобою залишається попередження передачі вірусу.