Історична година «День Гідності і Свободи» для засуджених Новгородківського РС КВІ

Я пишаюсь тобою, мій рідний народе,

Бо заради Вкраїни, за гідність й свободу,

Прості люди безстрашно опліч устали,

Проти звірства і хамства влади повстали.

Україна – це територія гідності та свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції – Майдан 2004 р. і Революція 2013 р.

Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи.

Протягом 2014-2015 років у різних населених пунктах нашої Батьківщини десятки вулиць, алей, площ названо на честь героїв Небесної Сотні, загиблих воїнів, які виборювали цілісність та незалежність України. У багатьох школах встановлено меморіальні дошки пам’яті на честь учнів-випускників, що полягли, захищаючи право українського народу жити у вільній демократичній державі.

З метою метою формування у засуджених громадських почуттів, свідомої, соціально активної позиції, патріотизму та розуміння значення кожного окремого вчинку для долі людини й держави, збереження пам’яті про борців за свободу народу, вшанування патріотизму та мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси й європейський вибір нашої держави 18 листопада 2016 року фахівцем районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді спільно з персоналомНовгородківськогорайонного сектору кримінально-виконавчої інспекції в приміщенні центральної районної бібліотеки для засуджених була проведена інформаційно-історична година «День Гідності і Свободи».

Працівники центральної районної бібліотеки розповіли засудженим, що 21 листопада ми відзначаємо дванадцяту річницю Помаранчевої революції та третю річницю Євромайдану. Саме в цей день ми відзначаємо зусилля всіх синів і доньок України, які впродовж нашої історії боролись і працювали задля незалежності народу, торжества справедливості та утвердження і додержання прав людини. Вшановуємо патріотизм й мужність громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року-лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору.

Адже Революція відбулася не лише в політичному житті країни. Вона відбулась у нас самих, у нашій свідомості. Україна стала територією гідності та свободи.