Засідання спостережної комісії

23 лютого 2017 року заступник голови райдержадміністрації Тетяна Акусок провела засідання районної спостережної комісії.

На засіданні було розглянуто питання:

- про стан дотримання прав людини, захисту основних свобод і законних інтересів осіб засуджених до покарання не пов’язаних з позбавленням волі та осіб, що повернулися з місць позбавлення волі достроково;

- про роботу виконкому сільської ради щодо попередження порушень громадського порядку, нагляду за поведінкою осіб засуджених до покарання не пов’язаних з позбавленням волі та осіб, що повернулися з місць позбавлення волі, які проживають на території Тарасівської сільської ради.

Під час засідання присутніх поінформували: в.о. начальника Новгородківського бюро правової допомоги та Ярижко Олександр Григорович –  голова Тарасівської сільської ради.