Прийміть дитину у родину

Родина – яке близьке та зрозуміле для більшості з нас слово. Ми з дитинства відчуваємо материнську ніжність та тепло, батьківську допомогу та мудре слово. Коли дитина оточена любов’ю, відчуває сердечне тепло і турботу батьків та на світ дивиться радісними очима – у неї щасливе дитинство. Та є малюки, які позбавлені цього почуття і зростають без атмосфери любові, родинного затишку, взаєморозуміння. І кожна така дитина чекає, що одного дня добрі, лагідні люди заберуть її у свою сім’ю…

Проблема дитячого сирітства з кожним днем стає все актуальнішою та болючішою темою для нашого суспільства, але завдяки політиці нашої держави, пріоритети надаються не збільшенню кількості інтернатних закладів, а розвитку сімейних форм виховання дітей (усиновленню, опіці, передачі на виховання дітей у дитячі будинки сімейного типу та прийомні сім’ї).

Допоможіть знедоленим дітям, аби вони жили, раділи та наповнювали щастям наш світ. Нехай такі очікувані і бажані слова «Я твоя мама» почують покинуті діти.

За консультаціями та порадами з питань усиновлення, створення прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу ви можете звернутися до:

- Новгородківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  чи служби у справах дітей за адресою: смт Новгородка, вул. Центральна, 1.