Спільний рейд співробітників Новгородківського РС з питань пробації із службами за місцем проживання неповнолітнього клієнта пробації

Виховання є необхідною суспільною функцією, оскільки від нього значною мірою залежить життя і розвиток суспільства. Особлива роль в ньому покладається на батьків, які мають проблемних дітей. Нажаль, іноді про це батькам необхідно нагадувати та допомагати, щоб направити неповнолітнього у вірне русло та допомогти у вирішенні складних життєвих ситуацій.

З цією метою 03.05.2017 року та для попередження вчинення неповнолітнім повторних кримінальних правопорушень старшим інспектором Новгородківського РС з питань пробації Мартинюком О.І., спільно з директором Новгородківського РЦСССДМ Бондаренком О.О. та начальником служби у справах дітей Новгородківської РДА Беркутою С.В. було проведено перевірку за місцем проживання неповнолітнього клієнта пробації Гриценяка О.С.

Під час зустрічі з матір'ю та підлітком було проведено бесіду на тему попередження вчинення повторного кримінального правопорушення, особливо звернувши увагу на вплив батьківського контролю на поведінку дитини, надані рекомендації щодо посилення контролю за поведінкою, колом спілкування та проведенням вільного часу дитини. Також було проведено перевірку соціально-побутових умов проживання та складено акт початкової оцінки потреб дитини та її сім`ї, надані рекомендації щодо можливості вирішення складних питань.