Засідання спостережної комісії

25 травня 2017 року заступник голови райдержадміністрації Тетяна Акусок провела засідання районної спостережної комісії.

На засіданні було розглянуто питання:

1. Про проведену профілактичну роботу з учнями щодо недопущення    правопорушень та злочинності на базі навчальних закладів району.

2. Про роботу виконкому сільської ради, щодо попередження порушень громадського порядку, нагляду за поведінкою осіб, що мають умовний вирок покарання та осіб, що повернулися з місць позбавлення волі, які проживають на території Інгуло–Кам 'янської сільської ради.

Під час засідання присутніх поінформували: Остапчук Л. М. – начальний відділу освіти та Липкан В.В. – голова Інгуло–Кам'янської сільської ради.

Члени спостережної комісії обговорили інформацію та прийняли відповідні рішення.