Тестування на схильність до агресії пройшов неповнолітній клієнт пробації Новгородківського РС з питань пробації

12 червня 2017 року на базі РЦСССДМ Новгородківської РДА психологом Лазоренко К.М. спільно з інспектором Новгородківського РС з питань пробації Харитоновою С.О. було проведене тестування неповнолітнього клієнта пробації на схильність до агресії за опитувальником, розробленим А. Бассом і А. Дарки в 1957 р., який призначений для діагностики агресивних і несприятливих реакцій.

На думку авторів агресивність має різну ступінь вираженості: від майже повної відсутності до її граничного розвитку. Кожна людина повинна володіти певним ступенем агресивності. Відсутність її призводить до пасивності, відомості, конформності і т.д.

Також під час виконання тесту «Неіснуюча тварина» (рисунковий тест), підліток показав рівень схильності до агресії в образах, які малює його підсвідомість.

Оскільки опитуваний підліток вже перебуває в конфлікті з законом, такі тести є важливими для визначення ймовірності скоєння нових злочинів, а також для можливості вибору методів впливу для профілактики правопорушень в майбутньому.