Засідання спостережної комісії

27 червня 2017 року заступник голови райдержадміністрації Тетяна Акусок провела засідання районної спостережної комісії.

На засіданні було розглянуто питання:

1. Про підсумок роботи структурних підрозділів райдержадміністрації та працівників поліції з особами, що мають умовний вирок покарання і особами, що повернулися з місць позбавлення волі за I півріччя 2017 року.

2. Про роботу виконкому сільської ради, щодо попередження порушень громадського порядку, нагляду за поведінкою осіб що мають умовний вирок покарання та осіб, що повернулися з місць позбавлення волі, які проживають на території Петрокорбівської сільської ради.

Під час засідання присутніх поінформували:

Шепеленко З.П. – голова Петрокорбівської сільської ради; Застава О.С. - начальник сектору Новгородківського ВП Долинського ВП ГУНП в Кіровоградській області; Дем`яненко Н.В. – головний спеціаліст служби у справах дітей Новгородківської РДА; Бондаренко О.О. – директор Новгородківського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді.

Члени спостережної комісії обговорили інформацію та прийняли відповідні рішення.