A- A A+

Працював Мобільний консультаційний пункт соціальної роботи

13 вересня 2017 року на території Новгородківського району в рамках «МКП соціальної роботи» було залучено працівників Кіровоградського обласного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді - начальника відділу соціальної роботи Уманську В.В.; провідного фахівця із соціальної роботи відділу організаційно-правової роботи Мироненко Ю.С.; працівників Новгородківського РЦСССДМ; правозахисника, юриста громадської організації «Всеукраїнська правозахисна організація «Юридична Сотня» Красова А.І.; учасника бойових дій, волонтера громадської організації «Всеукраїнська правозахисна організація «Юридична Сотня» Рибкіна О.В.; практичного психолога комунального закладу “Обласний Центр планування сім'ї та репродукції людини” Омельницьку І.В.; провідного фахівця відділу організації профорієнтації обласного центру зайнятості Хлань Г. В.

Спеціалістами було проведено зустрічі на території Куцівської сільської ради, де вони поспілкувалися з працівниками сільської ради та фахівцем із соціальної роботи Новгородківського РЦСССДМ. Також було проведено бесіди з учнями у Білозернівському навчальному закладі.

Працювали на території Митрофанівської сільської ради. Було проведено зустріч з головою сільської ради Гурієм В.В. та учасником АТО - інвалідом війни 3-ої групи Проніним Сергієм. Проведено бесіди з учнями у Митрофанівському навчальному закладі.

Цього ж дня заступник голови Новгородківської РДА Акусок Тетяна Володимирівна провела засідання круглого столу «Соціальний захист учасників АТО» на який були запрошені: директор Новгородківського РЦСССДМ Куземчак С.М.; начальник УСЗН - Гук Н.С., спеціалісти УСЗН Бондаренко І.Л. та Худінець М.В.. та спеціалісти залучені в рамках МКП.

Під час засідання обговорили найбільш актуальні питання щодо соціального захисту учасників АТО, серед яких:

-  Виділення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства (423 земельні ділянки виділено, 10 заяв перебувають на розгляді);

-   Оздоровлення учасників АТО ( забезпечено санаторно – курортним лікуванням учасників бойових дій АТО - 3; сімейний відпочинок - 3; направлено на психологічну реабілітацію - 1)

-   Надання безоплатної кваліфікованої медичної допомоги військовослужбовцям і пораненим учасникам АТО в рамках обласної програма на 2017 рік

Правозахисник ГО «Всеукраїнська правозахисна організація «Юридична Сотня» надав пам’ятки учасникам АТО (з якими можна ознайомитися на сайті ГО «Юридична Сотня» - www.legal100.org.ua)