Засідання спостережної комісії

26 вересня 2017 року заступник голови райдержадміністрації Акусок Т.В. провела засідання районної спостережної комісії.

На засіданні було розглянуто питання:

1. Про звернення осіб, які повернулися з місць позбавлення волі до управління соціального захисту населення та наданої їм допомоги у вирішенні соціальних питань.

2. Про роботу виконкому сільської ради, щодо попередження порушень громадського порядку, нагляду за поведінкою осіб засуджених до покарання не пов’язаних з позбавленням волі та осіб що повернулися з місць позбавлення волі, які проживають на території Верблюзької сільської ради.

Під час засідання присутніх поінформували: Гук Наталія Сергіївна - начальник управління соціального захисту населення Новгородківського району та Кулик Любов Федорівна – голова Верблюзької сільської ради.

Члени спостережної комісії обговорили інформацію та прийняли відповідні      рішення.